Pasiekimai ir laimėjimai

NMPP ATASKAITOS

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2019 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)
Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2019 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)
Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)
Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

2019-2020 m. m. PASIEKIMAI

1. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2020” nuotoliniu būdu dalyvavo 127 I-IV klasių mokiniai. 2 mokiniai pateko į geriausiai sprendusių Lietuvos 50-tuką.
  2. Tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olimpis“ dalyvavo 102 mokiniai ir pelnė 21 medalį, ir 18 padėkų.
  3. Tarptautinėje Kalbų Kengūros olimpiadoje dalyvavo 27 II-IV klasių mokiniai.
  4. Tarptautinėje Kings olimpiadoje dalyvavo 178 mokiniai anglų kalbos srityje, 64 – matematikos, 32 – pasaulio pažinimo, 33 – lietuvių kalbos. 12 mokinių tapo prizininkais.
  5. Klaipėdos apskrities muzikos olimpiadoje dalyvavo 4 mokiniai. Pelnytos viena I vieta.
  6. Mokykloje organizuotoje regioninėje konferencijoje „Žiniukų akademija“ pranešimus pristatė 142 mokyklos mokiniai. Juos ruošė 59 mokytojai iš 14 Klaipėdos miesto ir 5 apskrities mokyklų.
  7. Mokyklos komanda respublikiniame ekonomikos konkurse „Asmeninių finansų labirintai“ pelnė diplomus.
  8. Respublikiniame Mokyklų edukacinių erdvių konkurse mokykla pateko į geriausių 30-tuką.
  9. LSŠF sportinių šokių varžybose „Kubanos taurė 2020“ 3 mokyklos mokiniai iškovojo I vietas.
  10. Miesto konkurse „Konstruoju ir sportuoju“ dalyvavo 5 mokiniai, vienas iš jų pelnė I vietą.
  11. Tarpmokyklinėse anglų kalbos ir estafečių varžybose „Let‘s move 2019“ ketvirtų klasių komanda laimėjo I vietą.
  12. Mokiniai dalyvavo miesto piešinių konkurse „Mano svajonių akiniai“, tapo laureatais ir laimėjo edukaciją apie regėjimo stiprinimą.
  13. Nuotoliniu būdu mokiniai dalyvavo respublikiniuose kūrybinių darbų konkursuose „Dviratukas – mano draugas“, „Žydintis medis“; projektuose „Šokam namuose“, „Mano šalies velykų margutis“. Mokinės pasakos iliustracija demonstruota LRT „Vakaro pasakos“ laidoje. Mokiniai kūrė elektroninius padėkos ir tapybos atvirukus, kuriuos skyrė medicinos darbuotojams kaip padėką, kovojant su COVID virusu.
Sporto ir sveikatinimo srityje:
  1. Už metinius sportinius rezultatus mokyklai įteikta Meto taurė, I vietos diplomas ir finansinė paskata.
  2. Mokyklos komanda „Mero taurės“ sportinių žaidynių kvadrato varžybose mieste iškovojo II vietą.
  3. „Mero taurės“ sportinėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mieste laimėta I vieta.
  4. Zonos „Šaškių turnyre 2019” dalyvavo 9 mokiniai, 1 mokinys laimėjo IV vietą.
  5. Klasių bendruomenės aktyviai dalyvavo sportinėse šventėse „Aš ir tu – visi sportuokime!”.
  6. Olimpinio judėjimo dieną mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Solidarumo bėgime bei Europos Judumo savaitės veikloje „Judrioji savaitė“.
Mokiniams organizuoti „Kokybės krepšelio“ renginiai:
  • Virtualus koncertas „Vaikai – vaikams“,
  • Fotografijų konkursas „Sportuoju su šeima“,
  • Viktorina „Pažink pavasarį“,
  • Regioninė viktorina „ABC day“,
     Mokykla pelnė padėkas už:
–  sveikos ateities puoselėjimą (šalies projektas „Sveikatiada“),
–  dalyvavimą tarptautinėje olimpiadoje „Kings”,
–  tolerancijos švyturių gamybą (iš tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinio režimo nusikaltimams tirti).

1 pamoka 8:00 – 8:45
 2 pamoka 8:55 – 9:40