Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

 • Rugsėjo 1-oji

  rugsejo 1oji 2020

  Written on Penktadienis, 28 Rugpjūtis 2020 15:43
 • NEMOKAMAS MAITINIMAS JAUNIAUSIEMS MOKINIAMS

  Nuo šių metų rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai, nepaisant to, kokios yra šeimos pajamos, turi teisę ugdymo įstaigose gauti nemokamus pietus. Prašymus dėl nemokamų pietų reikia pateikti iki rugpjūčio 25 d.

                Priešmokyklinukų ir pirmokų tėvai bei globėjai, norintys, kad jų vaikai (globotiniai) gautų nemokamus pietus, jau gali teikti prašymus gauti šią paramą.

               Jau galima teikti prašymus ir dėl nemokamo maitinimo vyresnių klasių moksleiviams ir paramos mokinio reikmenims įsigyti naujais mokslo metais (šiai paramai gauti vertinamos mokinio šeimos pajamos).

               Kad mokinys gautų nemokamą maitinimą nuo mokslo metų pradžios, vienas iš vaiko tėvų, globėjų (rūpintojų) ar pats pilnametis mokinys turi kreiptis ir pateikti visus reikiamus dokumentus iki rugpjūčio 25 d. Pateikus prašymą po nurodyto termino, mokiniui nemokamas maitinimas teikiamas nuo sekančios dienos, kai mokykla gauna informaciją apie priimtą sprendimą dėl nemokamo maitinimo skyrimo.

               Šiuo metu nemokami pietūs (mokiniams nuo 2 klasės) ir parama mokinio reikmenims įsigyti (visiems mokiniams) gali būti skiriama, jeigu asmenų pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (187,50 Eur) arba išimtiniais atvejais, jeigu pajamos  vienam asmeniui per mėnesį yra didesnės kaip 187,50 Eur, bet neviršija 312,50 Eur dydžio, kai motina ar tėvas vieni augina vaikus; bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų; mokinys yra neįgalus arba bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų yra neįgalus; mokinys patiria socialinę riziką arba mokinį augina bendrai gyvenantys asmenys, patiriantys socialinę riziką ir kt.

                Atkreiptinas dėmesys, kad vertinant bendrai gyvenančių asmenų pajamas, į  šeimų, auginančių vaikus, pajamas neįskaitomos jų gaunamos išmokos vaikams. Taip pat apskaičiuojant bendrai gyvenančių asmenų gaunamas pajamas nėra įskaitoma dalis (priklausomai nuo šeimos situacijos nuo 20 iki 40 procentų) darbinių (darbo užmokesčio), savarankiškai dirbančių asmenų gautų pajamų, nedarbo socialinio draudimo išmokos ar darbo paieškos išmokos.      

  Mokinio reikmenims įsigyti yra skiriama 2 bazinės socialinės išmokos dydis (BSI, šiuo metu 78,00 Eur) dydžio suma vienam mokiniui per kalendorinius metus. Prašymai dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti bus priimami iki spalio 5 d., vėliau ši parama nebus skiriama. Jei mokinys patiria socialinę riziką, parama mokinio reikmenims įsigyti teikiama atsižvelgus į atvejo vadybininko ar socialinio darbuotojo rekomendaciją.

                Klaipėdos miesto gyventojai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams gali teikti elektroniniu būdu interneto svetainėje www.spis.lt arba Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyryje pagal išankstinę registraciją I–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.), V – nuo 8 iki 12 val.

                Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą šiaurinėje miesto dalyje (nuo Kalotės iki Baltijos pr.), priimami Vytauto g. 13. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kabinete.

                Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai), priimami Laukininkų g. 19A. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, telefonu (8 46) 32 46 96, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kabinete.

            Daugiau informacijos Socialinės paramos skyriaus informacijos telefonais:

  • Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40
  • Laukininkų g. 19 a – tel. (8 46) 32 46 96

   

  Written on Antradienis, 11 Rugpjūtis 2020 16:22
 • Mokinių tėvelių dėmesiui!

  Informuojame, kad priėmimo rezultatus dėl mokymosi 2020-2021 mokslo metais "Gilijos" pradinėje mokykloje galite matyti prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“.

  Birželio 1-10 d. mokykloje vykdomas mokymo sutarčių pasirašymas. Negalinčius atvykti tuo laiku, prašome susisiekti tel. 846 346 005 arba el paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Written on Penktadienis, 05 Birželio 2020 17:52
 • Birželio 4-oji - paskutinė mokslo metų diena

  Pirmokai užbaigė savo projektus; gamindami vaisių salotas, šventė vasarinukų gimtadienius; linkėjo vienas kitam gražių vasaros atostogų vaizdo susitikimuose ir Vinetu kaime. Mokiniai mokytojoms dovanojo savo delniukus su AČIŪ.

  Antrokai virtualiai keliavo po Kuršių Neriją ir kitas įsimintinas Lietuvos vietoves. Mokytojos organizavo paskutines pamokas lauko klasėje. O 2c klasės mokiniai (mokytoja Virginija Jonavičienė) sudėliojo visas nuotolinio mokymo ir atsisveikinimo su antra klase akimirkas į vieną reportažą.

  Gražius linkėjimus vieni kitiems siuntė ir saugios vasaros linkėjo trečių klasių mokiniai ir mokytojai vaizdo susitikimuose. 3b klasės mokiniai (mokytoja Ingrida Kumpikevičienė) atsisveikino su trečia klase ir pasisveikino su vasara prie jūros. Čia netrūko vaišių, kūrybinių atradimų, kvadrato ir futbolo...

  „Gilijos“ abiturientai – ketvirtokai atsisveikino su mokytojomis (Virgilija, Kristina, Janina, Ieva, Lina, Vida, Ina) paskutinėje pamokoje lauko klasėje ir bendroje šventėje su savo tėveliais, mokyklos administracija, personažu Karlsonu. Buvo daug nuostabių emocijų, meilės vieni kitiems, puikių pirmojo sąsiuvinio prisiminimų, dovanų, gražių melodijų, šokių, padėkos raštų... Šventės kulminacija – naujos dainos „Gilijai“ premjera, o pabaigoje šaunuolis Karlsonas visus pakvietė į linksmą fotosesiją.

  Written on Ketvirtadienis, 04 Birželio 2020 22:40
 • Birželio 3-oji

  Mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose mokyklos teritorijoje: rašė laiškus vasarai, juos pristatė klasės draugams, piešė ant akmenukų, gamtinėje aplinkoje kūrė koliažus...

  Written on Trečiadienis, 03 Birželio 2020 17:46
 • Birželio 2-oji

  4g klasės mokiniai savo draugams pristatė lėlių teatro "Kaukutis" spektaklio "Senelio pypkė" premjerą. Pasidžiaukime jaunaisiais aktoriais...

  Written on Antradienis, 02 Birželio 2020 22:39
 • Birželio 1-oji

  Mokiniai vasarą pradėjo, kurdami savo Zodiako ženklus, prisimindami išmoktus ir savo pamėgtus šokius.

  Written on Pirmadienis, 01 Birželio 2020 19:33
 • Gegužės 29-oji

  Bernardo Lekniaus (1a klasė) šeima labai dėkoja visiems balsavusiems ir džiaugiasi gautais prizais už fotografijų konkursą "Sportuoju su šeima". Gauti prizai išbandomi, žaidžiant pievoje frizbio žaidimą. Kiti mokyklos mokiniai atliko veiklas apie saugią vasarą, toliau vykdė Fizinio pajėgumo testus.

  Written on Pirmadienis, 01 Birželio 2020 19:24
 • Koncertas

  Papildoma koncerto nuoroda: KONCERTAS

  Screenshot 250

  Written on Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2020 17:24
 • Gegužės 28-oji

  Vyko kasdienės, bet visada kitokios nuotolinio ugdymo(si) veiklos: savarankiškai buvo atliekami Fizinio pajėgumo testai; linksmosios anglų kalbos pamokos, įtvirtinančios Kahoot programos pritaikymą; dailės-technologijų pamokos, mėginant užfiksuoti mėgiamo daikto šešėlį ir vystant kūrybiškumą su pieno, dažų ir muilo priemonėmis...

  Written on Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2020 17:17
 • Gegužės 27-oji

  3e klasės mokinukai (mokytoja Irena Jurkšaitienė) visą mėnesį vykdė projektą „Knygų šalyje“, kurio baigiamąjame pristatyme mokiniai demonstravo savo namų bibliotekėles, persirengę pagrindinių veikėjų kostiumais, rodė klasės draugams savo perskaitytas knygas. Vertinga patirtis, kuria siūlome atostogų metu pasinaudoti visiems gilijiečiams.

  Written on Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2020 13:12
 • Gegužės 26-oji

  Gilijiečiai įtvirtino mandagumo taisykles, įvairiais aksesuarais bandė pagyvinti nuotolinius vaizdo susitikimus, žaliosios palangės augaliukus perkėlė į lauko lysves...

  Written on Antradienis, 26 Gegužė 2020 21:03
 • Gegužės 25-oji

  Mokiniai tobulino fizinio ugdymo patirtis, gamino pirštinines lėles, kūrė paveikslus iš akmenukų...

  Written on Pirmadienis, 25 Gegužė 2020 22:17
 • Konkurso "Sportuoju su šeima" rezultatai

  Screenshot 25jpg

  Written on Pirmadienis, 25 Gegužė 2020 13:57
 • Gegužės 22-oji

  Pasidžiaukime mokinių fantazija, išmone, kūrybiškumu...

  Written on Penktadienis, 22 Gegužė 2020 19:17
 • Renginys "Pažink pavasarį"
  Written on Penktadienis, 22 Gegužė 2020 13:27
 • Gegužės 21-oji

  „Fantazijos šalyje“ svečiavosi dailės būrelio mokiniai (vadovė – Ligita Ogintienė). Projekte „Mano žalioji palangė“ dalyvavo dauguma mokyklos klasių. Mokiniai  pasėjo turimas sėklas, kantriai laistė daigus, su meile prižiūrėjo savo augalėlius. Ačiū, kas skyrėte savo užaugintus daigelius mokyklos daržui. Pasidžiaukime rezultatu!

  Written on Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2020 18:14
 • Gegužės 20-oji

  1d (mokytoja Žaneta Markūnienė) ir 2a (mokytoja Ligita Ogintienė) klasių mokiniai dailės- technologijų pamokoje tobulino savo kulinarinius gebėjimus. Pirmokai savo pagamintus sumuštinukus demonstravo ir pristatė klasės draugams vaizdo pamokoje. Antrokai kūrė patiekalą - „Linksmasis sumuštinis“ ir juo vaišino savo artimuosius.

  Written on Trečiadienis, 20 Gegužė 2020 19:10
 • Gegužės 19-oji

  Pirmokai lankstė lėktuvėlius, jais taikėsi į namų erdvėse išmėtytus apskiritimus, skaičiavo surinktus taškus; vėliau praktiškai atliko matematikos užduotis virtuvėje – skaičiavo šeimos stalo įrankius. Antrokai anglų kalbos pamokose kūrė svajonių laiškus, o per dailės-technologijų pamoką – piešė pieno dubenėlyje. Trečių klasių mokiniai atliko veiklas, stiprinančias šeimą. Ketvirtokai iš gamtinės medžiagos kūrė paveikslus.

  Written on Antradienis, 19 Gegužė 2020 17:51
 • Kalbų Kengūra

  Kovo mėnesį 27 mokiniai iš 2-4 klasių dalyvavo konkurse "Kalbų Kengūra" ir atliko konkurso užduotis virtualiai. Visi dalyviai puikiai pasirodė ir pelnė 1-o lygio diplomus. Dėkojame mokytojoms Monikai Kazenkovai, Linai Juknevičienei, Jovitai Litinskienei už gerą mokinių paruošimą.

  Written on Antradienis, 19 Gegužė 2020 12:00
 • Nuotraukų konkursas

   BALSAVIMAS PRASIDĖJO (BALSUOTI)

  Screenshot 2

  Written on Antradienis, 19 Gegužė 2020 11:11
 • Gegužės 18-oji

  Užfiksuotos mokinių sporto būrelio aktyvios veiklos (vadovė – Daiva Lukauskienė). Sukurtas pirmokų muzikinis video, sveikinant mylimas mamas (šiame video matoma 1d klasės mokinė Saulė Sabaliauskaitė du šeštadienius pasirodė LRT laidos projekte „Dainuokime kartu“) bei mokinių savarankiškas ritmo ugdymas ir muzikavimas su šeimos nariais (muzikos mokytoja Daiva Tiškuvienė). Kaip skleidžiasi kūrybiškumas!

  Written on Pirmadienis, 18 Gegužė 2020 12:49
 • Konkursas „Tavo žvilgsnis“

  Dėkojame anglų kalbos mokytojoms Linai Juknevičienei, Monikai Kazenkovai, Jovitai Litinskienei už mokinių paruošimą. Sveikiname Vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojus-diplomantus: Beną Sandą, Domantą Rukšą, Eliną Vaitkutę, Gustę Kasperavičiūtę, Ievą Aleničevą, Jokūba Žebrauskį, Martyną Gečą, Mileną Agintaitę, Pauliną Mažutytę.

   

  Written on Pirmadienis, 18 Gegužė 2020 08:55
 • Viktorina "ABC day"
  Written on Penktadienis, 15 Gegužė 2020 20:13
 • Gegužės 15-oji. Tarptautinė Šeimos diena

  Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu Tarptautinė Šeimos diena yra minima nuo 1994 metų. Smagias pamokų veiklas (žydinčios kriaušės, ūkio gyvūnų, arbatėlės ceremonijos, projekto „Vanduo“, ateities laiko mašinos konstravimo darbų) apjungė pamąstymai apie šeimą, jos svarbą kiekvieno gyvenime, nors ir mažų rankelių indėlį į savo šeimos gerovę.

  Written on Penktadienis, 15 Gegužė 2020 13:26
 • Kings olimpiados finalo rezultatai:

  2a Ieva Kazlauskaitė 96.34%, 2b Austėja Zavadzkytė 97,97%, 2f Elija Griciūtė 100%, 3a Vytenis Okmanas 94.67%, 3d Ieva Aleničeva 84,33%, 3d Vaidilė Kaikarytė 88%, 3f Rugilė Domarkaitė 89%, 4a Ugnius Breiteris 93,6%, 4d Simas Žinys 73%, 4d Benas Dylertas 98,32%, 4g Kotryna Varnaitė 98,32%.

  4b klasės mokinė Kamilė Ramanauskaitė laimėjo bilietą į Akropolio ledą. Dalyvavo Linos Juknevičienės ir Jovitos Litinskienės 11 mokinių iš 2-4 klasių. Sveikiname finalininkus ir prizininkus.

  Written on Ketvirtadienis, 14 Gegužė 2020 18:15
 • Gegužės 14-oji

  Šalies kūrybinių darbų konkurse „Dviratukas – mano draugas“ dalyvauja 2c klasės mokinės Samanta su savo sukurtu eilėraščiu (žiūrėkite fotografijoje) ir Augustė su piešiniu. Mokiniai ir toliau dėkoja savo mylimiems mokytojams už didžiulį atsidavimą savo profesijai. O 3e klasės mokinys Orestas nori kartu su mumis pasidžiaugti sumeškeriotu laimikiu.

  Written on Ketvirtadienis, 14 Gegužė 2020 13:38
 • Gegužės 13-oji

  Mokiniai aktyviai mankštinosi, ruošėsi fizinio pajėgumo testui (šuolis į tolį). 2b klasės mokinys Kristupas sudėliojo visos savaitės veiklas ir kiekvienai dienai davė vis kitokį pavadinimą…

  Written on Trečiadienis, 13 Gegužė 2020 18:43
 • Gegužės 12-oji

  Pamoką galima pradėti su kaukėmis (toliau morališkai palaikant šalies medikus) ir su karūnomis (padarant staigmeną mokytojai). O pamokose buvo pristatinėjami projektai "My favourite meal", atliekami bandymai ir kiti svarbūs ugdymo(si) darbai...

  Written on Antradienis, 12 Gegužė 2020 16:31
 • Gegužės 11-oji

  Šiandien dailės pamoką 3e klasės mokiniai pradėjo Stano daina ,,Ačiū Jums, Mokytojai!'. Mokiniai ant delnų įvairia technika skyrė padėką viso pasaulio mokytojams... O Lukrecija dar nori pavaišinti mėnulio formos pica. Tad skanaus...

  Written on Pirmadienis, 11 Gegužė 2020 17:53
 • Gegužės 8-oji

  3 c klasės mokiniai  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną (gegužės 7 d. ) draugus supažindino su savo namų bibliotekėle, pristatė įdomiausias knygas, kūrė veidaknygę (žaidimus su knygų viršeliais). Pasidžiaukime kūrybiškais mokinių darbais, meile ir pagarba knygai.

  Written on Penktadienis, 08 Gegužė 2020 13:14
 • Gegužės 7-oji

  Mokiniai kūrė tangramas, stebint klasės mokytojai taisyklingai mankštinosi, stebėjo gamtą ir piešė paukščius, rašiniuose lavino savo kūrybiškumą... Anglų kalbos būrelyje  "English is Fun" mokiniai susipažino su gyvūnais per GoSpace programą ir pasimokė kurti projektus. 

  Written on Ketvirtadienis, 07 Gegužė 2020 14:39
 • Gegužės 6-oji

  Mokiniai atliko kasdienes nuotolinio darbo užduotis. Kiek kitokios veiklos – konstravimas ir gražių daiktų kūrimas iš antrinių žaliavų.

  Written on Trečiadienis, 06 Gegužė 2020 15:30
 • Gegužės 5-oji

  Mokiniai, paraginti mokytojų, nuolat dalyvauja į vairiuose miesto, šalies projektuose, konkursuose: 2 d klasės mokinės Andrėjos Les piešinys tapo LRT Vakaro pasakos iliustracija:  https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000097559/vakaro-pasaka-upe-tekanti-atgal-i-d--.

  2c klasės 16 mokinių dalyvavo miesto virtualioje viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą?“ ir pagilino žinias apie gimtąjį kraštą.

  Written on Antradienis, 05 Gegužė 2020 16:54
 • Gegužės 4-oji

  Mokiniai atliko įvairius bandymus su vandeniu, dalyvavo projekte ,,Žemė - mūsų planeta“, lavino savo meninę vaizduotę, mokėsi plakato išdėstymo subtilybių, siūlė taisykles, kurios padeda namuose gerai jaustis kiekvienam šeimos nariui…

  Written on Pirmadienis, 04 Gegužė 2020 17:45
 • Mamos diena

  Dar keletas akcentų iš brangiausio žmogaus – MAMOS sveikinimo akimirkų...

  Written on Pirmadienis, 04 Gegužė 2020 17:30
 • Balandžio 30-oji

  Pasidžiaukime ir pasveikinkime 2c klasės mokinę Gerdą Grubliauskaitę, kuri Tarptautinę Šokio dieną (balandžio 29 d.) dalyvavo šalies projekte „ŠOKAM NAMUOSE” ir pelnė Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems” diplomą.

  Šiandien mokiniai galvojo apie savo mylimas mamas – kūrė joms savo vaizduotės gėles, gamino sumuštinius, dekoravo savo darbelius gyvomis gėlėmis. Kai kuriose klasėse vyko Mamyčių šventės. 3c mokiniai dainavo dainelę ,,Tuk tuk, širdele!", sakė eiles mamytėms, šoko valsą. Mokinių mamos dėkojo: „Ačiū už gražią vaikų staigmeną! Įdomi ir kitokia patirtis :)“.

  Written on Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 15:03
 • Technologijų akademija "Sourcery For Kids"

  456

  „Labai džiaugiamės, kad didžiausia visoje Lietuvoje pradinė „Gilijos“ mokykla rodys pavyzdį kitoms tradicinėms mokykloms, kaip prioritetą išskirdama technologijas ir paversdama jas formaliojo ugdymo disciplina. Kol kas tai yra pirmoji tokia mokykla Lietuvoje, tačiau kaimyninėse šalyse jau yra daugybė sektinų pavyzdžių, kai vaikai programavimo mokosi jau pradinėse klasėse“ – pasakoja „Devbridge“ atstovė, akademijos „Sourcery For Kids“ vadovė Gintarė Dzindzelėtaitė.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/klaipedos-uzmojis-tapti-nauja-it-talentu-kalve-233-1309746?copied

  Written on Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 14:55
 • Balandžio 29-oji

  Mokiniai „bendravo” su gamta – miške ir aplink savo namus ieškojo pavasario, vaizdavo drugelio gimimo stadijas, kūrė savo vabaliukų kolekcijas…

  Written on Trečiadienis, 29 Balandis 2020 10:37
 • Balandžio 28-oji

  Mokiniai, prisijungdami prie akcijos, dėkoja mokytojams...

  Written on Antradienis, 28 Balandis 2020 08:44
 • Balandžio 27-oji. Medicinos darbuotojų diena.

  Medikų profesinės šventės proga mokiniai kūrė elektroninius, piešimo ir aplikacinius atvirukus, skirtus medicinos darbuotojams už jų atsidavimą ir profesionalų darbą pandemijos laikotarpyje. Mokyklos bendruomenė sveikina visus medicinos darbuotojus ir taria jiems didelį AČIŪ!

  Written on Pirmadienis, 27 Balandis 2020 09:07
 • Balandžio 24-oji

  Kartu kviečiame pasidžiaugti mokinių nuotoline popamokine veikla choro repeticijoje, dailės, loginių žaidimų, sporto, anglų kalbos, „Mažų stebuklų“ būreliuose...

  Written on Penktadienis, 24 Balandis 2020 08:56
 • Balandžio 23-ioji

  Medikams gerų emocijų suteikė 1a klasės mokinių padėkos, kurios eksponuojamos Klaipėdos greitosios pagalbos stotyje. Kitų klasių mokiniai sodino ir augino Žaliąją palangę, fizinio ugdymo pratimus atliko namie ir gryname ore, stebėjo ir fiksavo bundančios gamtos pavasarinius požymius, kūrė erdvinius ir darbus iš antrinių žaliavų.

  Written on Ketvirtadienis, 23 Balandis 2020 08:47
 • Balandžio 22-oji

  Trečių klasių mokiniai gamino įvairius patiekalus, mokėsi stalo serviravimo paslapčių.

  Written on Trečiadienis, 22 Balandis 2020 13:58
 • Balandžio 21-oji

  1e klasės mokinukai žiūrėjo mokytojos Eugenijos Jankauskienės atsiųstą video - Augustės Kopūstės eiliuotą pasaką "Stebuklingas medis" ir dailės-technologijų pamokoje kartu su tėveliais pasigamino namų teatrą.

  Written on Antradienis, 21 Balandis 2020 13:37
 • Balandžio 20-oji

  Mokiniai ne tik gamino pirštų lėles, sprendė logines užduotis, keliavo po pasaulio žemynus, puošėsi pamokai įvairiais galvos apdangalais, piešė pieno dubenėliuose, bet ir rašė nuoširdžius padėkos laiškus Lietuvos medikams. Šie padėkos piešiniai eksponuojami Klaipėdos Greitosios pagalbos stotyje. Vėliau bus foto akimirkų ir iš ten.

  Written on Pirmadienis, 20 Balandis 2020 15:55
 • Balandžio 17-oji

  Mokinių ugdymo(si) akimirkos iš pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, fizinio ugdymo bei dailės ir technologijų pamokų. 3c klasės mokinės Evijos Tamašauskaitės piešinys (žiūrėkite nuotraukoje) išsiųstas į respublikinį konkursą „Žydintis medis“.

  Written on Penktadienis, 17 Balandis 2020 13:39
 • Balandžio 16-oji

  Pasigėrėkime mokinių veiklų grįžtamąja informacija, kuri užfiksuota judesyje. Dėkojame mokinių tėveliams, kurie yra geranoriški mokytojų pagalbininkai.

   

  Written on Ketvirtadienis, 16 Balandis 2020 08:36
 • Respublikinis projektas

  Paraginti mokytojos Gitanos Pušinskienės 3f klasės mokiniai Gustė Kasperavičiūtė ir Augustas Remėza dalyvavo respublikiniame projekte "Mano šeimos Velykų margutis". Dėkojame Gustės ir Augusto šeimoms už gražias iniciatyvas.

  Written on Trečiadienis, 15 Balandis 2020 19:15
 • Balandžio 15-oji

  Kasdieninė, bet vis kitokia nuotolinio ugdymo diena...

  Written on Trečiadienis, 15 Balandis 2020 19:10
 • Balandžio 14-oji

  Mokiniai tęsia mokymąsi nuotoliniu būdu: lavino savo kūrybiškumą, fantaziją, sprendė uždavinius, atliko įvairius fizinius pratimus ir kitas mokytojų skirtas užduotis.

  Written on Antradienis, 14 Balandis 2020 14:31
 • Balandžio 12-oji

  Šv. Velykų Kristaus prisikėlimo šventės rytą mokiniai su savo šeimos nariais margino margučius ir džiaugėsi atėjusia nuostabia pavasario švente.

  Written on Antradienis, 14 Balandis 2020 09:22
 • Balandžio 10-oji

  Mokiniai savo velykinius darbelius skiria "Gilijos" mokyklos bendruomenės nariams, puošia jais namų aplinkas ir visus sveikina su artėjančia Šv. Velykų švente.

  Written on Penktadienis, 10 Balandis 2020 17:33
 • Balandžio 9-oji
  Written on Ketvirtadienis, 09 Balandis 2020 15:41
 • Balandžio 8-oji

  Šiandien mokiniai įsivaizdavo, kurdami savo Svajonių mokyklą. Jaunesnieji - piešiniuose, vyresnieji - rašiniuose.

  Written on Trečiadienis, 08 Balandis 2020 21:33
 • Balandžio 7-oji

  Toliau mūsų mokinukai, vadovaujami išmanių mokytojų, sportuoja, augina žaliąją palangę, konstruoja... nuotoliniu metodu.

  Written on Antradienis, 07 Balandis 2020 21:18
 • Balandžio 6-oji

  Prasidėjo antra nuotolinio mokymo savaitė

  Written on Pirmadienis, 06 Balandis 2020 18:29
 • Balandžio 3-ioji

  Mokinių ir mokytojų veiklų akimirkos

  Written on Penktadienis, 03 Balandis 2020 17:52
 • Balandžio 2-oji
  Written on Ketvirtadienis, 02 Balandis 2020 17:37
 • Balandžio 1-oji

  Mokiniai lavino savo kūrybą darbeliais, piešiniais, rašiniais.

  Written on Trečiadienis, 01 Balandis 2020 21:49
 • Šventė
  Gimtadienissssss !
  Smalsu kieno????
  M O K Y K L O S!!!!!!
   
  Mūsų vienintėlei ir didžiausiai pradinei mokyklai mieste  - tik 
   
  Kiekvieno žmogaus gyvenime mokykla yra vienas svarbiausių prisiminimų.
  Tai - kelio pradžia, mokslo ir gyvenimo žinių šaltinis, amžinai gyvas, nerimstantis  auginantis ir brandinantis žmogų.
   
  Ačiū, JUMS, sukūrusiems, kuriantiems ir kursiantiems šią mokyklą!
   

  Written on Antradienis, 31 Kovas 2020 22:14
 • Nuotolinis ugdymas

  Baigėsi mokinių atostogos ir nuo kovo 30 d. prasidėjo nuotolinis mokinių ugdymas. Nepaisant įvairių techninių trikdžių, pirmųjų dienų darbas vyko sklandžiai, mokytojai turėjo paruošę altenatyvius būdus, užtikrinančius kokybiškas veiklas. Kviečiame pasidžiaugti mokinių atsiųsta grįžtamąja informacija...

     
   

  Written on Antradienis, 31 Kovas 2020 20:37
 • Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso
  Written on Trečiadienis, 18 Kovas 2020 14:56
 • Kovo 10 d.

  Šiandien mokyklos veikloje nemažai dėmesio skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kurią Lietuva minės kovo 11 d. Organizuota viktorina-minėjimas , kuriame dalyvavo visos 6 trečiosios klasės. Jo metu giedotas Lietuvos himnas, vyko diskusija apie Lietuvos valstybingumą, žaismingais metodais atsakinėta į viktorinos klausimus apie Lietuvą, mokiniai deklamavo jai skirtus eilėraščius. Vėliau mokyklos bendruomenė su lietuviška atributika rinkosi mokyklos kieme. Susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Renata Mikienė. Giedotas Lietuvos himnas. Tėvynę Lietuvą visi pasveikino su 30-tuoju gimtadieniu, paskirdami šokį pagal M.Mikutavičiaus dainą. Dėkojame visiems už gražius Kovo 11 renginius.

  Written on Ketvirtadienis, 12 Kovas 2020 09:02
 • Varžybos "Kubanos taurė 2020"

  Kovo 8 dieną Šilutėje vyko LSŠF kvalifikacinės sportinių šokių varžybos "Kubanos taurė 2020", kuriose Augustas Remėza, Emilija Špurik, Deimantė Dabulskytė užėmė I vietas ir laimėjo pirmąsias savo taures. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime jų dar didesnių, lankant Tendance šokių būrelio treniruotes.

  Written on Antradienis, 10 Kovas 2020 15:02
 • 100-tadienio šventė

  Vasario 27 d. ketvirtokai dalyvaudami Ugdymo dienoje, scenoje demonstravo savo meninius gebėjimus ir šventė „Linksmąjį šimtadienį“. Kiekviena klasė pristatė po nuotaikingą pasirodymą. Vėliau visi ketvirtokai šėlo diskotekoje. O kad šventė būtų dar įsimintinesnė – dalyvavo Edukacinėje veikloje „Atrask dinozaurą“. Mokiniai tapo paleontologais, tyrinėjo, ieškojo dinozaurų skeletų... Diena prabėgo, kaip sakė patys vaikai, labai įspūdingai, buvo linksma, įdomi, pilna šaunių emocijų. Dėkojame muzikos mokytojoms ir šokio mokytojui Rolandui už prasmingai organizuotą šventę ir pagalbą 4 klasių vadovams.

  Written on Antradienis, 03 Kovas 2020 13:33
 • Užgavėnės

  ,,Gilijos" pradinėje mokykloje puoselėjamos tautinės tradicijos. Vasario 25 d. pailgintos dienos grupių mokiniai su savo auklėtojomis trankiai, linksmai ir gardžiai paminėjo užgavėnių šventę. Pirmiausia vaikai pasigamino užgavėnių kaukes, vėliau jomis pasipuošę kas blynus maišė, kepė ir valgė, kas į svečius pas grupių ,,kaimynus"  ,,žydauti" su dainomis ir eilėraštukais ėjo. Galiausiai mokiniai susirinko sporto salėje, kur mokytoja Banga akordionu grojo ir linksmus ratelius šokti kvietė, o mokytoja Angelė papasakojo apie šios gražios šventės tradicijas ir prasmę. Visiems buvo linksma ir gera pabūti kartu.

  Written on Penktadienis, 28 Vasario 2020 12:35
 • Mokykla - KINGS olimpiados bendruomenės dalis

  Kvalifikaciniame šios olimpiados ture dalyvavo 64 mokiniai (matematikos srityje), 178 (anglų kalba), 33 (lietuvių kalba), 32 (pasaulio pažinimas). Įsitraukė 7 mokyklos pedagogai. Į finalą pateko 22 mokiniai iš matematikos (dalyvavusių mokinių rezultatas - 50%), 47 - iš anglų kalbos (rezultatas 80%), 5 - iš lietuvių kalbos (rezultatas 64%), 7 - iš pasaulio pažinimo (rezultatas 70%). Finalui ruošė 7 mokytojai.
  Kito etapo pradžia - kovo 2-20 d., adresu www.kings.lt

   

  Written on Pirmadienis, 24 Vasario 2020 15:55
 • Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

  3c klasės bendruomenė savo gražias mintis, idėjas, kūrybą ir meilę skyrė Lietuvai. Vyko pokalbiai ir diskusijos apie pilietiškumą, tėvynės laisvę. Mokiniai su savo tėveliais gamino desertus su Lietuvos tautiškumo akcentais, kiekvienas savo pagamintą patiekalą pristatė klasės draugams, estetišku jų vaizdu suteikė galimybę pasidžiaugti visiems mokyklos mokiniams. Mokytoja išleido stendą su mokinių dailės darbais. Dėkojame mokytojai Rimai už gražius Vasario 16 šventės akcentus.

  Written on Ketvirtadienis, 20 Vasario 2020 14:38
 • Mokinių regioninė konferencija

  Vasario 14 dieną mokykloje vyko regioninė konferencija "Žiniukų akademija", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Į renginį susirinko gausus būrys dalyvių: savo atliktus projektus, tyrimus, veiklas pristatė 142 mokiniai su juos kuruojančiais 59 mokytojais iš 14 miesto ir 5 Klaipėdos apskrities mokyklų. Klausytojams pristatyta 70 pranešimų iš pasaulio pažinimo (48 pranešimai), matematikos (2 pranešimai), kalbų (4 pranešimai), meno (3 pranešimai), integruotų (13 pranešimų) sričių. Veikė 8 darbo sekcijos, kurioms vadovavo "Gilijos" mokyklos mokytojai. Mokiniai demonstravo savo sukonstruotus gaminius, atliko įvairius bandymus ir eksperimentus, uždavė klausimus, ugdančius pilietiškumą... 5-oji mokinių konferencija dar kartą patvirtino gerą tiesą - kiek šalia mūsų išmanių protingų ir kūrybingų asmenybių. Tad padėkime ir toliau joms tobulėti ir skatinkime atsiskleisti naujoms.

  Written on Pirmadienis, 17 Vasario 2020 10:32
 • Meilės padėka tėveliams

  Dailės-technologijų pamokoje mokiniai kūrė savo meilės receptus ir gamino kūrybiškus desertus. Pagamintus patiekalus su meilės ir padėkos žodžiais ketvirtokai skyrė savo brangiems tėveliams. Dėkojame mokytojai Kristinai už gražią idėją...

  Written on Penktadienis, 14 Vasario 2020 13:22
 • Varžybos "Let's move"

  Mokyklos mokinių rinktinė IV klasių komanda dalyvavo Klaipėdos miesto sporto
  estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let‘s move 2020“ ir laimėjo I-ą vietą. Varžybose dalyvavo:
  Vilius Girdenis ir Vilius Pašinskas-4c klasė; Benas Lizdenis, Augustas Grubliauskas ir Elena
  Visakavičiūtė-4d klasė; Kornelija Paulauskaitė, Meda Vaitkutė ir Deimantė Liudaitė-4e klasė. AČIŪ anglų kalbos mokytojai Linai Juknevičienei už komandos paruošimą ir mokytojai Monikai Kazenkovai už visapusišką pagalbą.Šaunuoliai ketvirtokai! Siunčiame jums mokyklos bendruomenės sveikinimus.

  Filmuota varžybų medžiaga: https://m.youtube.com/watch?v=_mneKOJZRvs

   

  Written on Ketvirtadienis, 13 Vasario 2020 10:42
 • Tarptautinis edukacinis konkursas "Olimpis 2019"

  Konkurso rudens sesijoje dalyvavo 102 mokyklos mokiniai. 9 mokiniai už puikų pasirodymą nominuoti medaliais. Kai kurie mokiniai pelnė net po kelis medalius:
  Herkus Obrikis (3d klasė) ir Gerda Grubliauskaitė (2c klasė) - 3 medaliai;
  Kristupas Katelė (2f klasė) - 2 medaliai.
  Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, žaidimais, rašikliais.
  2020 m. kovo 1-31 d. vyks "Olimpis 2020 - Pavasario sesija". Užduočių pavyzdžiai skelbiami svetainėje www.olympis.lt

  Written on Trečiadienis, 12 Vasario 2020 12:37
 • Vasaris - sveikatos mėnuo

  Visą vasario mėnesį vyksta įvairios sveikatinimo ir aktyvaus judėjimo veiklos: projekto "Sveikatą stiprinantis fizinis aktyvumas" treniruotės pailgintos dienos grupės mokiniams; projekto "Sveikatiada" veikla "Mankštiada"; paskaitėlės "Proto, kūno ir jausmų darna", "Asmens higienos ABC", "Mergaičių ir berniukų asmens higiena"; kalanetikos ir zumbos treniruotės. Mokyklos 4 klasių komanda dalyvauja miesto pradinių klasių estafečių ir anglų kalbos konkurse "Let's move". Mokyklos sportininkų komanda dalyvavo miesto pradinių klasių mokinių sportinėse varžybose "Mero taurei" laimėti "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" ir iškovojo I vietą.

  Written on Pirmadienis, 10 Vasario 2020 15:54
 • Šv. Agotos diena

  Vasario 5 dieną pailgintos dienos grupės mokiniai minėjo  duonos dieną. Mokiniai buvo supažindinti su duonos atsiradimo istorija, minė mįsles, pasidalino jau žinomomis ir sužinojo naujų patarlių apie duoną. Labiausiai mokiniai smalsavo mokyklos valgykloje, kur patys maišė, minkė  tešlą, formavo kepaliuką ir konvekcinėse krosnyse kepė duonelę. Kepinys savo aromatu svaigino, o skonis pranoko lūkesčius. Buvo įdomi, pilna gerų emocijų diena. Dėkojame grupės mokytojai Ievai už gražią iniciatyvą ir valgyklos darbuotojams už šiltą mokinių priėmimą.

  Written on Penktadienis, 07 Vasario 2020 15:10
 • Sporto varžybos "Mero taurei" laimėti

  Mokyklos mokinių komanda iškovojo I vietą Klaipėdos miesto "Mero taurės" sporto žaidynėse "Drąsūs, stiprūs, vikrūs". Sveikiname visą komandą ir dėkojame sporto būrelio vadovėms mokytojoms Giedrei Varanavičienei ir Ritai Domarkienei už šaunų mokinių paruošimą. Linkime sėkmės zoninėse varžybose Mažeikiuose.

  Written on Penktadienis, 07 Vasario 2020 10:22
 • Šachmatų varžybos

  Sausio 21 d. komandinėse šachmatų varžybose dalyvavo 9 Klaipėdos miesto mokyklų atstovai. Mokyklos komanda (Emilija Kibildaitė, 4c; Povilas Butkus, 4a; Remigijus Katkus, 4f; Vaidilė Kaikarytė, 3d; Rokas Rimkus ir Benas Lizdenis, 4d) užėmė garbingą 4-ąją vietą. Šaunuoliai vaikai! Dėkojame mokytojai Ingridai Kumpikevičienei, paruošusiai mokyklos komandą.

  Written on Trečiadienis, 22 Sausio 2020 10:22
 • Veiklos ataskaita

  Skelbiame „Gilijos" pradinės mokyklos vadovo 2019 metų veiklos ataskaitos projektą. Iki sausio 30 d. laukiame pastabų ir siūlymų dėl ataskaitos vertinimo el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

  Veiklos ataskaitą rasite: http://www.gilijosmokykla.lt/index.php/veikla/dokumentai/nuostatai-3

  Written on Pirmadienis, 20 Sausio 2020 19:09
 • INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į MOKYKLAS 2020–2021 MOKSLO METAMS

  Informuojame, kad prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

  nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases;

  Written on Antradienis, 14 Sausio 2020 15:27
 • Kvietimas

  kvietimas 1

  Written on Antradienis, 14 Sausio 2020 11:09
 • Neužmirškime...

  Mokyklos bendruomenė, pasitikdama šalies akciją "Atmintis gyva, kol liudija...", segėjo neužmirštuolių žiedelius. Sausio 13 d. rytą mokyklos languose degė atminimo žvakelės, mokiniai giedojo Lietuvos himną, pagerbė žuvusiųjų atminimą tylos minute, mokytojai savo auklėtiniams pasakojo 1991 metų sausio 13 d. įvykius, rodė įsimintinus vaizdus. Mokyklos foje parengtas stendas, per TV pristatytos trumpos 14-kos žuvusiųjų lietuvaičių biografijos.

  Written on Pirmadienis, 13 Sausio 2020 10:11
 • Konkursas "My greeting card"

  Artėjant šventėms anglų kalbos mokytojos skatino mokinius kurti atvirukus ir dalyvauti jų organizuojamame konkurse "My Greeting Card".  Mokiniai sukūrė labai daug gražių sveikinimų. Populiariausią atviruką rinko patys mokiniai. Apdovanoti net 7 dalyviai.

  Padėkos raštai, pakabukai su mokyklos logotipu ir saldainiai įteikti šių klasių mokiniams:

  2a Mantui Jakubaičiui - už išraiškingiausią atviruką,

  2b Kristupui Andrijauskui - už meniškiausią atviruką,

  2b Deivei Butikytei - už kruopščiausią atviruką,

  2d Godai Jogminaitei - už šventiškiausią atviruką,

  2f Selinai Jankauskaitei - už populiariausią atviruką,

  3d Ievai Aleničevai - už kūrybiškiausią atviruką,

  3f Gustei Kasperavičiūtei - už nuoširdžiausią atviruką.

  Written on Pirmadienis, 23 Gruodis 2019 11:52
 • Sveikinimas

  Sveikinimas 2019 kaledos

  Written on Penktadienis, 20 Gruodis 2019 09:55
 • Klasių bendruomenių kalėdinės šventės

  Gruodžio 19-20 d. mokykloje vyksta klasių bendruomenių šventės. Jose dalyvauja mokiniai, jų tėveliai, muzikos mokytojai. Klasių vadovai nestokoja išradingumo, kūrybos, staigmenų ir netikėtumų dalyviams. Dėkojame mokinių tėveliams, kurie aktyviai įsijungia į šventės organizavimą savo idėjomis, iniciatyva, kostiumų išradingumu. Pasidžiaukime keletu šventės akimirkų...

  Written on Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019 13:10
 • Padėka

  Mokykla pelnė padėką nuo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti už dalyvavimą iniciatyvoje, skirtoje paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną ir tolerancijos švyturių kūrimą. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei aktyviai prisidėjusiai prie veiklų įgyvendinimo.

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 13:27
 • Fiziškai aktyvi mokykla

  Gauta žinia, kad gruodžio 10 d. įvykusiame Nacionalinio sveikatą stiprinančio mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos posėdyje, išanalizavus mokyklos pateiktos paraiškos-projekto veiklas, "Gilijos" pradinei mokyklai nutarta suteikti aktyvios mokyklos statusą. Sveikiname mokyklos bendruomenę ir linkime naujų įdomių ir fiziškai aktyvių veiklų. Dėkojame projekto komandai už dokumentų tinkamą parengimą.

  AM logo geltonas

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 09:43
 • Dovana - edukacinė pamoka
  Pailgintų grupių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Mano svajonių akiniai'', kurį organizavo ,,Optio optika''. Firmos atstovai už dalyvavimą konkurse mokiniams įteikė dovaną - edukacinę pamoką ,, Mano akys sveikos''. Pamokėlės metu vyko diskusija, klausimų-atsakymų popietė, kurioje mokiniai gavo naujų žinių, praplėtė akiratį apie akių priežiūrą, jų saugojimo profilaktiką, išsiaiškino veiksnius, kenkiančius regėjimui. Dėkojame grupių auklėtojoms Jūratei Kėblienei ir Ievai Brazauskaitei-Kubilienei už iniciatyvą, organizuojant konkursą.

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 08:58
 • Koncertas
  Gruodžio 12 d. 3c klasės mokiniai su tėveliais aplankė Klaipėdos senelių globos namus. Mokiniai susirinkusius senelius sveikino su artėjančiomis šventėmis, dainavo kalėdines dainas, šoko, grojo pianinu ir dūdelėmis, kartu vaišinosi šeimose keptais pyragais. Dėkojame už gražią idėją ir suorganizuotą atjautos koncertą klasės vadovei Rimai Laiho ir muzikos mokytojai Neringai Jankūnienei. Šios klasės mokinių tėveliams sakome ačiū už suruoštas vaišes.

  Written on Sekmadienis, 15 Gruodis 2019 20:32
 • Konkurso prizininkas

  Sveikiname Beną Lizdenį (4 d klasė) miesto pradinių klasių dailaus rašto konkurse "Plunksnelė", laimėjusį III vietą. Dėkojame mokytojai Kristinai Puzienei už išugdytą aukštą rašto kultūrą.

  Written on Pirmadienis, 02 Gruodis 2019 14:56
 • Sveikų užkandžių pertraukos
  Visą lapkričio mėnesį klasių vadovai organizavo sveikų užkandžių pertraukėles klasių kabinetuose, teikė šviečiamąją informaciją ir diskutavo apie sveiką mitybą. Dėkojame mokinių tėveliams aktyviai prisidėjusiems prie šios veiklos.

  Written on Trečiadienis, 27 Lapkritis 2019 15:38
 • Konkurso "Mano rankelių - dailios raidelės" II etapas
  Lapkričio 19 dieną mokykloje vyko II-IV klasių dailaus rašto konkursas. Dėkojame mokiniams, nugalėjusiems savo draugus I klasės etape ir atstovavusius savo klasę II mokyklos etape. Sveikiname prizininkus: Roką Jenuškevičių, Gustę Kasperavičiūtę, Ugnę Nemiro, Sofiją Vidmantaitę, Evą Mockutę, Austėją Zavadzkytę, Lukreciją Butkevičiūtę, Estėją Žiliūtę, Gretą Greičiūtę, Beną Lizdenį, Vanesą Fic-Marozaitę. Dėkojame mokytojams - Linai Baužienei, Kristinai Puzienei, Gitanai Pušinskienei, Rimai Laiho, Audrutei Aidukaitei, Ingridai Kumpikevičienei, Daivai Lukauskienei, Solveigai Limšienei - paruošusiems mokinius konkursui. Linkime sėkmės mokyklos atstovams III dailaus rašto etape.

  Written on Antradienis, 26 Lapkritis 2019 12:48
 • KINGS anglų kalbos olimpiada
  Rudens semestro finale dalyvavo 48 mokyklos 2-4 klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad respublikos reitinge šaunias vietas užima šie mokiniai:
  2c klasės mokinė Meda Jonutytė - 15 vieta (tarp 229 dalyvių)
  2c klasės mokinė Amelija Sabūnaitė- 20 vieta (tarp 229 dalyvių)
  3a klasės mokinys Vytenis Okmanas-36 vieta (tarp 605 dalyvių)
  4g klasės mokinė Selina Strakšytė pateko į geriausių dešimtuką laimėjo 7 vietą (tarp 672 dalyvių).
  4c klasės mokinys Vilius Pašinskas-36 vieta (tarp 672 dalyvių)
  Daugiau informacijos:

  Tarptautinė KINGS olimpiada 2-12 klasių mokiniams

  Written on Penktadienis, 22 Lapkritis 2019 13:30
 • Klasių bendruomenių sportinės šventės

  Pirmų klasių bendruomenėse vyko renginiai "Aš ir tu - visi sportuokime". Lapkričio 21 d. gausiai į sporto salę rinkosi 1c, 1d ir 1e, 1f klasių bendruomenės. Vadovaujant klasių mokytojoms Zenaidai Gestautienei, Žanetai Markūnienei, Eugenijai Jankauskienei bei Vandai Bubliauskienei renginiuose netrūko sportinio azarto, juoko, draugiškos konkurencijos, teigiamų emocijų, kolektyvo stiprinimo veiklų. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

  Written on Penktadienis, 22 Lapkritis 2019 13:27
 • Tolerancijos diena

  Visą lapkričio mėnesį mokykloje vyksta veiklos, skirtos ugdyti toleranciją vieni kitiems ir aplinkai už mokyklos ribų. Klasių vadovai ir socialinė pedagogė Gražina Domarkienė su mokiniais veda įvairias diskusijas, organizuoja žaidybines situacijas, demonstruoja filmus. Mokiniai, dirbdami grupėse ir individualiai, kūrė švyturio aplikacijas, maketus, tapė piešinius. Kūrybiniais savo darbais mokiniai puošė klasės ir mokyklos erdves.

  Written on Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019 10:21
 • Pavadinimas - Muzikos olimpiada

  Lapkričio 14 dieną Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko muzikos olimpiada ,,Muzika kitaip 2019’’ Šiame renginyje dalyvavo keturi ,,Gilijos’’ pradinės mokyklos mokiniai: Herkus Obrikis 3 D kl., Gustė Kasperavičiūtė 3F kl., Ugnė Nemiro 4B kl., Remigijus Katkus 4F kl. Džiaugiamės visų mokinių rezultatais. SVEIKINAME UGNĘ NEMIRO, LAIMĖJUSIĄ I-MĄJĄ VIETĄ!

  Written on Trečiadienis, 20 Lapkritis 2019 13:26
 • Lapkričio 8 d. - Europos sveikos mitybos diena

  Pažymint Europos Sveikos mitybos dieną, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Larisa Ryžkova mokyklos mokiniams veda paskaitėles-diskusijas  temomis - ,,Būkite sveiki ir aktyvūs", "Daržovės - mano draugės', "Sveika mityba - raktas į sveiką gyvenseną". Mokiniams įtvirtinama maisto piramidė, susipažįsta su vitaminais esančiais maisto produktuose, žaidžia žaidimą ,,Sveikas maistas"...

  Written on Antradienis, 19 Lapkritis 2019 10:14
 • Miesto pradinių klasių mokinių konkursas „Konstruoju ir startuoju“

  3a klasės mokiniai Ulrika Kereišytė, Rapolas Šilgalis, Benas Sanda, Lukas Vaičiulis, Danielius Varkojis dalyvavo Klaipėdos miesto 3- 4 klasių konkurse „Konstruoju ir startuoju“, kurį organizavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras. Mokiniai konstravo katamaraną su stikline vandens ir dalyvavo katamaranų plaukimo varžybose. Gilijiečiams šiose varžybose sekėsi labai gerai: trečiokai apdovanoti padėkos raštais, medaliais. Mokinio Beno Sandos katamaranas savo greičiu nurungė visus dalyvius ir šis mokinys už savo kūrinį apdovanotas I vietos taure bei Padėkos raštu. Dėkojame 3a klasės vadovei Audrutei Aidukaitei už puikų mokinių paruošimą ir suorganizuotą dalyvavimą konkurse.

  Written on Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019 13:32
 • Mero taurės kvadrato varžybos

  Mokyklos komanda dalyvavo miesto Mero taurės kvadrato varžybų finale. Komanda iškovojo II vietą. Dėkojame mokiniams už gerą žaidimą, mokytojams - sporto būrelio vadovėms - Giedrei Varanavičienei ir Ritai Domarkienei už mokinių paruošimą.

  Written on Antradienis, 12 Lapkritis 2019 14:17
 • Projektas "Sveikata visus metus"

  3e ir 2c klasių mokiniai (mokytojos Virginija Jonavičienė ir Irena Jurkšaitienė) dalyvauja ilgalaikiame respublikiniame projekte "Sveikata visus metus". Kiekvieną mėnesį šių klasių bendruomenės gauna naujus iššūkius ir atlieka įvairias veiklas, stiprinančias jauną organizmą, plečiančias sveiko gyvenimo būdo žinias ir diegiančias naudingus įpročius. Pasidžiaukime 3e klasės iššūkio "Sveikame kūne - sveika siela!" veiklų akimirkomis:

  Written on Antradienis, 12 Lapkritis 2019 14:08
 • Išsipildymo akcija. Pyragų diena

  Aukodami ir darydami gerus darbus, tampame geresni, atidesni vienas kitam.

  Mokyklos bendruomenės nariai „Išsipildymo akcijai“ paaukojo 891.70 eurų. Ačiū visiems!

  Written on Penktadienis, 08 Lapkritis 2019 16:05