Konkurso "Mano rankelių - dailios raidelės" II etapas

Lapkričio 19 dieną mokykloje vyko II-IV klasių dailaus rašto konkursas. Dėkojame mokiniams, nugalėjusiems savo draugus I klasės etape ir atstovavusius savo klasę II mokyklos etape. Sveikiname prizininkus: Roką Jenuškevičių, Gustę Kasperavičiūtę, Ugnę Nemiro, Sofiją Vidmantaitę, Evą Mockutę, Austėją Zavadzkytę, Lukreciją Butkevičiūtę, Estėją Žiliūtę, Gretą Greičiūtę, Beną Lizdenį, Vanesą Fic-Marozaitę. Dėkojame mokytojams - Linai Baužienei, Kristinai Puzienei, Gitanai Pušinskienei, Rimai Laiho, Audrutei Aidukaitei, Ingridai Kumpikevičienei, Daivai Lukauskienei, Solveigai Limšienei - paruošusiems mokinius konkursui. Linkime sėkmės mokyklos atstovams III dailaus rašto etape.