Pasiekimai

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2019 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2019 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

2018-2019 m. m. pasiekimai

1. Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotoje atrankoje „Gilijos“ pradinė išskirta kaip mokykla, turinti stiprią Geros mokyklos požymių raišką.
  2. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2019” dalyvavo 136 I-IV klasių mokiniai. 2 mokiniai pateko į geriausiai sprendusių Klaipėdos miesto 10-tuką.
  3. Respublikiniame festivalyje „Augantys talentai 2019“ mokinių šokių kolektyvas įvertintas III vieta.
  4. Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai“ pelnytas I laipsnio diplomas.
  5. Mokyklos komanda respublikiniame ekonomikos konkurse „Asmeninių finansų labirintai“ pelnė diplomus.
  6. Klaipėdos apskrities muzikos olimpiadoje pelnytos trys II ir dvi III vietos.
  7. Žemaitijos regione mokyklos futbolo komanda „Pradinukų lygoje“ iškovojo III vietą.
  8. Regioniniame keramikos dirbinių konkurse „Sidabro vainikėlis“ pelnyta II vieta.
  9. Miesto konkurse „Raštingiausias mokinys“ pelnyta II vieta.
  10. Miesto dailaus rašto konkursuose “Plunksnelė“ ir „Dailus raštas akį glosto“ pelnytos I ir II vietos.
  11. Mokyklos mokinės miesto duetų konkurse „Duetai 2019“ nominuotos I vieta.
  12. Tarpmokykliniame konkurse „English Grammar and Language Skills“ pelnyta II vieta.
  13. Tarpmokyklinėse anglų kalbos ir estafečių varžybose „Let‘s move 2019“ ketvirtų klasių komanda laimėjo I vietą.
  14. Tarpmokykliniame konkurse „Gamtos labirintai“ trečių klasių komanda apdovanota taure ir diplomu.
  15. Miesto mokinių atvirukų gaminimo konkurse „Mano šeima – Klaipėdos jėga“ viena mokinė tapo diplomante.
  16. Mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame vaikų ir mokinių piešinių konkurse „Nerimtai“ bei miesto piešinių konkursuose „Klaipėda- sveikas miestas“, „Puokštė mamai“, „Mano šeima- Klaipėdos jėga“.
  17. Mokykloje organizuotoje regioninėje konferencijoje „Žiniukų akademija“ pranešimus pristatė 32 mokyklos mokiniai.
  18. Mokyklos šokių kolektyvas dalyvavo Vakarų Lietuvos krašto šventėje „Mes - Lietuvos vaikai“.

Sporto ir sveikatinimo srityje:

1. Už metinius sportinius rezultatus mokyklai įteikta Meto taurė, I vietos diplomas ir finansinė paskata.
  2. Mokyklos komanda „Mero taurės“ sportinių žaidynių kvadrato varžybose mieste iškovojo III vietą.
  3. „Mero taurės“ sportinėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mieste laimėta I vieta, o tarpzoninėse – III vieta.
  4. „Mero taurės” sportinėse trikovės varžybose iškovota I vieta.
  5. „Mero taurės” plaukimo varžybose pelnyta I vieta.
  6. Zonos „Šaškių turnyre 2019” dalyvavo 13 mokinių, 1 mokinys laimėjo I vietą.
  7. Mokiniams organizuotos treniruotės Vakarų stalo teniso akademijoje, Ledo arenoje, Lengvosios ir Sunkiosios atletikos manieže.
  8. Olimpinio judėjimo dieną mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Solidarumo bėgime bei Europos Judumo savaitės veikloje „Judrioji savaitė“.

Mokiniai dalyvavo šiuose projektuose:

• Tarptautiniuose - „Pamoka lauke“, eTweening „Christmas card Exchange“, „Aktyvi mokykla“;
  • Šalies - „Lietuvių kalbos ugdymo kokybės gerinimas pradinėse mokyklose, taikant integralaus ugdymo principus bei įtraukiant mokyklų bendruomenes“, „Sveikatiada“, „Sveikata visus metus“, sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo projekte vykdyta programa „Išgirsk, patirk, taikyk“;
  • Miesto - „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“, „Saldadieniai - šeštadieniais“, „Psichinė, fizinė ir dvasinė sveikata“;
  • Mokyklos - „Pasveikinkim tėvynę Lietuvą“ , „Lesyklėlių miestas“.

Mokykla pelnė padėkas už:

- sveikos ateities puoselėjimą (šalies projektas „Sveikatiada“),

- dalyvavimą tarptautinėje olimpiadoje „Kings”,

- dalyvavimą Lietuvos Vakarų krašto festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai”.

Last modified on Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019 10:21