Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Balandžio 30-oji

Pasidžiaukime ir pasveikinkime 2c klasės mokinę Gerdą Grubliauskaitę, kuri Tarptautinę Šokio dieną (balandžio 29 d.) dalyvavo šalies projekte „ŠOKAM NAMUOSE” ir pelnė Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems” diplomą.

Šiandien mokiniai galvojo apie savo mylimas mamas – kūrė joms savo vaizduotės gėles, gamino sumuštinius, dekoravo savo darbelius gyvomis gėlėmis. Kai kuriose klasėse vyko Mamyčių šventės. 3c mokiniai dainavo dainelę ,,Tuk tuk, širdele!", sakė eiles mamytėms, šoko valsą. Mokinių mamos dėkojo: „Ačiū už gražią vaikų staigmeną! Įdomi ir kitokia patirtis :)“.