Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Technologijų akademija "Sourcery For Kids"

456

„Labai džiaugiamės, kad didžiausia visoje Lietuvoje pradinė „Gilijos“ mokykla rodys pavyzdį kitoms tradicinėms mokykloms, kaip prioritetą išskirdama technologijas ir paversdama jas formaliojo ugdymo disciplina. Kol kas tai yra pirmoji tokia mokykla Lietuvoje, tačiau kaimyninėse šalyse jau yra daugybė sektinų pavyzdžių, kai vaikai programavimo mokosi jau pradinėse klasėse“ – pasakoja „Devbridge“ atstovė, akademijos „Sourcery For Kids“ vadovė Gintarė Dzindzelėtaitė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/klaipedos-uzmojis-tapti-nauja-it-talentu-kalve-233-1309746?copied