Užgavėnės

,,Gilijos" pradinėje mokykloje puoselėjamos tautinės tradicijos. Vasario 25 d. pailgintos dienos grupių mokiniai su savo auklėtojomis trankiai, linksmai ir gardžiai paminėjo užgavėnių šventę. Pirmiausia vaikai pasigamino užgavėnių kaukes, vėliau jomis pasipuošę kas blynus maišė, kepė ir valgė, kas į svečius pas grupių ,,kaimynus"  ,,žydauti" su dainomis ir eilėraštukais ėjo. Galiausiai mokiniai susirinko sporto salėje, kur mokytoja Banga akordionu grojo ir linksmus ratelius šokti kvietė, o mokytoja Angelė papasakojo apie šios gražios šventės tradicijas ir prasmę. Visiems buvo linksma ir gera pabūti kartu.