Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Birželio 4-oji - paskutinė mokslo metų diena

Pirmokai užbaigė savo projektus; gamindami vaisių salotas, šventė vasarinukų gimtadienius; linkėjo vienas kitam gražių vasaros atostogų vaizdo susitikimuose ir Vinetu kaime. Mokiniai mokytojoms dovanojo savo delniukus su AČIŪ.

Antrokai virtualiai keliavo po Kuršių Neriją ir kitas įsimintinas Lietuvos vietoves. Mokytojos organizavo paskutines pamokas lauko klasėje. O 2c klasės mokiniai (mokytoja Virginija Jonavičienė) sudėliojo visas nuotolinio mokymo ir atsisveikinimo su antra klase akimirkas į vieną reportažą.

Gražius linkėjimus vieni kitiems siuntė ir saugios vasaros linkėjo trečių klasių mokiniai ir mokytojai vaizdo susitikimuose. 3b klasės mokiniai (mokytoja Ingrida Kumpikevičienė) atsisveikino su trečia klase ir pasisveikino su vasara prie jūros. Čia netrūko vaišių, kūrybinių atradimų, kvadrato ir futbolo...

„Gilijos“ abiturientai – ketvirtokai atsisveikino su mokytojomis (Virgilija, Kristina, Janina, Ieva, Lina, Vida, Ina) paskutinėje pamokoje lauko klasėje ir bendroje šventėje su savo tėveliais, mokyklos administracija, personažu Karlsonu. Buvo daug nuostabių emocijų, meilės vieni kitiems, puikių pirmojo sąsiuvinio prisiminimų, dovanų, gražių melodijų, šokių, padėkos raštų... Šventės kulminacija – naujos dainos „Gilijai“ premjera, o pabaigoje šaunuolis Karlsonas visus pakvietė į linksmą fotosesiją.