Virtuali darbų paroda

Lapkričio 7–30 d. keturi  mokyklos mokiniai dalyvavo respublikinėje virtualioje darbų parodoje „Kas pasislėpė šešėlyje?“. Parodą organizavo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija, bendradarbiaujant su Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba. Parodos tikslas – ugdyti 3–4 ir 5–6 klasių mokinių kūrybinius gebėjimus ir kūrybinį aktyvumą. Mokiniai turėjo suglamžyti lapą ir šviesos šaltinio pagalba išgautą šešėlį apvedžioti. Įsižiūrėjus į šešėlį turėjo pasakyti, ką jis primena ir nupiešti. 3e klasės mokiniui Martynui šešėlis priminė „Minecraft“, 3e klasės mokiniui Nojui – „Kempiniuką“, 4a klasės mokinys Danielius įžvelgė „Degantį laužą“, o 4d klasės mokinė Greta – „Lamą“. Mokiniams patiko tokie kūrybiniai darbai ir džiaugėsi gavę Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos direktoriaus padėkas. Mokinius parodai paruošė specialioji pedagogė-logopedė Inga Giedrimienė ir specialioji pedagogė-logopedė Rūta Šilinskė.

Visus parodoje dalyvavusių vaikų darbus galite peržiūrėti adresu: https://prezi.com/p/bzunejetp7ob/kas-pasislepe-seselyje/

Pamokų / atostogų laikas

Draugai