Viktorina „Apie Lietuvą”

Kovo 10 dieną mokykloje nuotoliniu būdu vyko viktorina  Apie Lietuvą”, skirta paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginyje dalyvavo pageidaujantys trečių klasių mokiniai, mokyklos administracija. Visi dalyviai sugiedojo Lietuvos himną, išklausė informatyvų organizatorių pristatymą apie Lietuvos istoriją. Mokiniai, naudodamiesi Kahoot programėle, atsakė į viktorinos klausimus. Sveikiname nugalėtojus: I vieta – Rokas iš 3c klasės, II vieta – Armantas (3f klasė), III vieta – Gerda (3c klasė), turinčius puikias žinias apie Lietuvą. Dėkojame visiems mokiniams, kurie dalyvavo renginyje, o ypač mokytojoms Ritai Domarkienei ir Daliai Ruškienei už gražią iniciatyvą ir turiningai organizuotą renginį.