Ugdymo Sporto ir sveikatingumo diena

Rugsėjo 8 d. mokykloje vyko  sporto ir sveikatingumo  diena, kuri prasidėjo šokio ritmu su mokytoju Rolandu. Mokiniai sportavo, sveikatinosi mokykloje ir kitose miesto erdvėse. Trečių klasių mokiniai vyko į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklą. Ten susipažino su mokykla, jos treneriais, įvairiomis sporto šakomis ir jas išbandė:  šokinėjo į tolį iš vietos,  stūmė rutulį, lenktyniavo bėgimo rungtyse, šoko į aukštį. Vėliau lankėsi socialinių partnerių „Motion academy“ patalpose,  kur žaidė interaktyvius žaidimus su siena ir Hopspots žaidimą su interaktyviomis lėkštėmis. Pirmų klasių mokiniai draugiškai rungtyniavo sportinėse estafetėse –  kamuoliuko pernešimo, fakelo nešimo, greičio, lanko nešimo ir lindimo pro lankus rungtyse. Ketvirtų klasių mokiniai džiaugėsi nepakartojama patirtimi „Švyturio” arenoje, kurioje sutiko „Neptūno“ krepšinio klubo  žaidėjus, aplankė krepšininkų persirengimo kambarius, mankštinosi ir sportavo su sporto mokyklos treneriu A. Kaniava. Kaip mokiniai sakė: „Tai pati geriausia diena mokykloje!“. 4a ir 4c klasės dalyvavo dziudo klubo treniruotėje. Vaikai susipažino su dziudo sporto šaka ir patys turėjo galimybę išbandyti keletą triukų. Antrų klasių mokiniai  dalyvavo plaukimo pamokoje miesto baseine. Išklausė instruktažą apie saugų elgesį baseine ir įvairių priemonių pagalba bandė plaukti. Antrokai pristatė parengtus projektus apie aktyvias vasaros veiklas, išklausė mokytojų parengtą medžiagą apie dviračių sportą, rengė savo darbelių parodą, žaidė kieme judriuosius žaidimus. Labai dėkojame visiems socialiniams partneriams ir mokinių tėveliams, padėjusiems suorganizuoti šias įdomias veiklas.

« 1 2 »