Ugdymo diena

Rugsėjo 9 d. mokiniai dalyvavo ekskursijų ir išvykų dienoje. Gilijiečiai vyko į įvairias edukacijas Klaipėdos mieste ir už jo ribų, atliko logines, pažintines užduotis, tyrinėjo Klaipėdos senamiestį ir kitus objektus bei įsimintinas vietas. 3f klasės mokiniai veiklų akimirkas užfiksavo foto nuotraukose ir kviečia mokyklos bendruomenę pasidžiaugti kartu, kaip jie, lydimi, mokytojos Jovitos ir mokytojos padėjėjos Ramunės, vyko į edukacinį užsiėmimą Prano Domšaičio galerijoje; klausėsi pasakojimo “Senoji Klaipėda”; ieškojo galerijoje daiktų kurie buvo paminėti ir pavaizduoti pasakojant apie Klaipėdą anuomet; patys statė miestą; keliavo apžiūrėti miestą puošiančių skulptūrų Martyno Mažvydo alėjoje.