Tarptautinis skaitymo skatinimo projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Sausio mėnesį I, V, IX, VII, IV (auklėtojos Eugenija, Vanda, Lina, Banga, Ingrida) pailgintos dienos grupių mokiniai dalyvavo tarptautiniame skaitymo skatinimo projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Mokiniai mokyklos bibliotekoje klausėsi rašytojos Evelinos Daciūtės audio pasakas „Laimė yra lapė“ ir „Drambliai ėjo į svečius“. I pailgintos dienos grupės mokiniai su grupės auklėtoja Eugenija susidomėję skaitė rašytojos Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“. Mokiniai aptarė, analizavo kūryboje slypinčią informaciją, įsiminė laimės spalvą, aptarė kas jiems yra laimė. Pats didžiausias džiaugsmas išklausius kūrinių juos pateikti kūrybiškai. Mokiniai  lankstė, darė oranžines lapes, kūrė plakatą, piešė, aplikavo, lipdė iš plastilino, lankstė dramblių šeimyną, džiungles. Vėliau dalinosi gerąja darbo patirtimi su kitomis mokyklomis facebook paskyroje „Kartu paskaitykim knygelę“ ir su Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešąja biblioteka, išsiunčiant nuotraukų koliažą.