Aktualijos Pasiekimai Renginiai

Tarpmokyklinės regbio varžybos

Lapkričio 24 d. mokyklos sporto salėje vyko draugiškos tarpmokyklinės nekontaktinio regbio varžybos su „Sendvario“ progimnazijos trečių klasių mokiniais. Dalyvavo 8 komandos. Mokyklos komandas atstovavo 3a, 3e, 3d ir 3c klasių mokiniai: „Gilijos jūrų arkliukai“ – Auksė (kapitonė), Danielė, Eduardas, Kajus, Amelija; „Gilijos delfinai“ – Meinardas (kapitonas), Eva, Aristėja, Paula, Maksim; „Gilijos karališkieji pingvinai“ – Augustė (kapitonė), Goda, Nazim Djibril, Dovydas, Jonas; „Gilijos jūrų liūtai“ – Simonas (kapitonas), Danielius, Arminas, Lėja, Rytis. Dėkojame „Kuršių“ klubo treneriui T.Binkevičiui ir 3a (mokytoja Virgilija) bei 3c (mokytoja Toma) klasių vadovėms už iniciatyvą organizuojant varžybas.