Tarpmokyklinės nekontaktinio regbio varžybos

Gegužės 31 dieną mokyklos sporto aikštyne vyko draugiškos nekontaktinio regbio varžybos tarp „Gilijos“ pradinės bei Licėjaus mokyklų pradinių klasių mokinių. Varžybose dalyvavo penkios komandos (trys iš „Gilijos“, dvi iš Licėjaus). Mokyklos komandose žaidė 2a (mokytoja Ligita) ir 2f (mokytoja Daiva) klasių mokiniai, kurie atstovavo šias komandas: „Jūrų liūtai“ – Ajus, Liepa, Gvidas, Patrikas, Danielius. „Jūrų arkliukai“ – Tajus, Jokūbas, Donatas, Jokūbas. „Delfinai“ – Andrius, Emilija, Herkus, Artemij. Sveikiname „Jūrų liūtų“ komandą, užėmusią pirmą vietą. Visoms komandoms įteiktos saldžios dovanėlės. Komandas treniruoja „Kuršių“ klubo treneriai Tomas ir Kajus. Dėkojame mokyklos mokytojai Virgilijai už varžybų organizavimą, mokinių tėveliams – už moralinį palaikymą.

Pamokų / atostogų laikas

Draugai