Šventinis renginys “Mes atsisveikinam su Tavim, Pradine!”

Birželio 7 d. mokyklos ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo paskutinėje pamokoje. Po jos – visi ketvirtokai su savo tėveliais rinkosi į šventę aktų salėje, kurią organizavo trečių klasių mokytojai. Renginyje mokyklos direktorė Renata Mikienė dėkojo ketvirtokų mokytojams, įteikdama knygas; dėkojo mokinių tėveliams, pačius aktyviausius apdovanodama padėkos raštais; ant scenos pakvietė ketvirtokus, visus 4 metus besimokiusius aukštesniuoju lygiu; įteikti padėkos raštai ir mokiniams, kurie 2018-2019 mokslo metus baigė puikiais įvertinimais. Ketvirtokai susirinkusiems dovanojo savo dainas, šoko valsą. Dėkojame už gražią šventę mokytojoms Virgilijai Bambalienei ir Vidai Bružienei, muzikos mokytojoms Daivai Tiškuvienei ir Neringai Jankūnienei. Mūsų ketvirtokams linkime gero ir sėkmingo skrydžio!