Sveikos gyvensenos projektas „Skaičiuoju ir sportuoju“

2022 m. sausio–gegužės mėn.  3 a klasės mokiniai su mokytoja Rita Domarkiene dalyvavo Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Klevelis“ organizuojamame  bendrame sveikos gyvensenos projekte „Skaičiuoju ir sportuoju“. Kiekvieną mėnesį buvo atliekamos skirtingo profilio veiklos:

Vasario mėnesį  – „Skaičiuoju ir žingsniuoju“: mokiniai žingsniavo apie mokyklą ir fiksavo žingsnius, gautus skaičius užsirašė ant lapelių ir per matematikos pamoką lygino, kodėl visų žingsnių skaičius skirtingas. Sudėjus visų mokinių žingsnius, gavosi įspūdingas skaičius – 108752 žingsniai. Fizinio ugdymo pamokoje mokiniai susipažino su mažuoju salės golfu. Šio mėnesio pertraukas pagyvino žaidimai su šaškėmis.

Kovo mėnesį  – „Sportuok ir pažink laikrodį“: mokiniai fizinio ugdymo pamokoje  1 minutę atliko įvairius sportinius judesius: pritūpimus, atsilenkimus, šuoliukus  mokiniai skaičiavo savo, o po to sudėjo visų vaikų esančių grupėje rezultatus. Smagu buvo išgirsti, kad vaikai grupėje per minutę padarė net 196 šuoliukus. Iš viso susumuoti 953 šuoliukai. Laikrodžio valandos buvo įtvirtintos  dirbant porose. Gerų emocijų patirta, susipažįstant su boulingo žaidimu.

Balandžio mėnesį – ,Matuoju ir šuoliuoju“: mokiniai žaidė žaidimą „ Kryžiukai nuliukai“, matavo savo, klasės, draugų šeimos narių ūgį… Balandžio  mėnesio veiklos suteikė galimybę vaikams patiems daugiau išbandyti, tyrinėti,  lyginti ir įdomiai sportuoti.