Stovykla

Gerbiami, būsimų pirmų klasių mokinių tėveliai,

Rugpjūčio 27 d. kviečiame būsimus pirmokėlius į susipažinimo stovyklėlę: su Mokytoja, mokykla, klasės draugais ir kitais bičiuliais… Tikimės palankių oro sąlygų, kurios leis veiklas organizuoti gryname ore, mokyklos teritorijoje. Jei orai vilčių nepateisins, viskas vyks mokyklos patalpose, į kurias bus įleidžiami tik vaikai. Rekomenduojame rengtis lengva sportine apranga. Tėvelių prašome į stovyklą atvesti tik būsimą PIRMOKĄ, (be jo brolių ir seserų).

Stovyklėlės pradžia 10.00 valandą (preliminarus užimtumo laikas – apie 3 valandas). Bus gera susitikti ir susipažinti su naujais mokyklos bendruomenės nariais…

Veiklų metu dalyvius prašome laikytis visų nustatytų reikalavimų (atstumas, kaukių dėvėjimas, rankų dezinfekcija).