Sporto ir sveikatos Ugdymo diena

Saulėtą antradienio rytą ,,Gilijos” pradinės mokyklos aplinkose  vyko Ugdymo dienos – Sporto ir sveikatos veiklos. Ketvirtų klasių  mokiniai kieme ir sporto salėje žaidė judriuosius žaidimus, mankštinosi, rungėsi estafetėse, mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Smagiai laiką leido ir klasėje: pristatė savo mėgstamą sporto šaką arba retesnes sporto šakas (jaučių jodinėjimas-rodeo, akrojogą ir kt.), šoko sportinius šokius, šaškių konkurse  išrinko šaškių karalių ir karalienę, paruošė ir pravedė savo klasės draugams Kahoot viktoriną apie sportą. Pirmų klasių mokiniai dalyvavo veiklose mokyklos kieme  ir lankėsi fizinio aktyvumo akademijoje „Motion”, kurioje išbandė savo žinias viktorinoje, žaidė žaidimus interaktyvioje sienoje; „Viesulo“ sporto centre susipažino su dviračių sportu, treniravosi stadione; mokyklos kieme rungtyniavo estafetėse; klasėje kūrė Sveikos mitybos piramides. Antrokai gaminosi sveikus užkandžius, ragavo vėrinukus, judėjo estafetėse, piešė ir rašė rašinius tema „Pasaulio vaikai“. Trečių klasių mokiniai žaidė krepšinį, judriuosius žaidimus, bėgo krosą. O 3c mokiniai žygiavo į Smiltynę; įkopė į Hageno kalną/kopą; per 4 valandas suvaikščiojo 12902 žingsnius arba 14.68 km. Su anglų kalbos mokytoja Lina Juknevičiene 3a, 3d, 4f mokiniai  sporto ir sveikatos ugdymo dieną pradėjo kitaip: mokiniai pristatė atsineštus sveikus užkandžius; pirmą kartą daugelis vaikų paragavo salierų stiebų, kuriais vaišino 3a klasės mokinys Dovydas; 3d klasės mokinys Adanas pristatė sveikuoliškus blynelius ir pasidalino  anglišku jų receptu. Po to grupėse mokiniai gamino plakatus, kuriuose nurodė kas yra sveika ir nesveika. O pabaigai žaidė Kahoot viktoriną. Šauniai mokykloje atšvęsta Vaikų gynimo diena – pirmoji vasaros diena!

« 1 2 »