Aktualijos Pasiekimai Renginiai

Sporto estafečių ir anglų kalbos varžybos

Mokyklos komanda, kurią sudarė 4d klasės mokiniai, vyko į Martyno Mažvydo progimnaziją, kur jėgas išbandė Klaipėdos miesto 4-ųjų klasių mokinių sporto estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let‘s move 2022“. Mokiniai turėjo įveikti 4 sporto estafetes ir kiekvienoje jų laukė dar ir anglų kalbos užduotis. Dėl prizų varžėsi „Sendvario“, Gedminų ir Klaipėdos Licėjaus mokiniai. Mokyklos komanda „Fast and Strong“ laimėjo II vietą. Sveikiname mokinius, atstovavusius mokyklą:  Smiltę Baltrūnaitę, Henrietą ir Latoją Čėsnaites, Paulių Kavaliauską, Emilijų Sabataitį, Deividą Keraitį, Lauryną Šimą, Akvilę Krasauskaitę, Steponą Visakavičių. Dėkojame 4d klasės mokytojai Virginijai Rakštienei ir anglų kalbos mokytojai Linai Juknevičienei, paruošusioms šią komandą.