Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių” – „Dovanoju Tau, Gilija, paukščio skrydį darbais“

Kovo mėnesį, minint Sąmoningumo didinimo mėnesį “Be patyčių”, veiklos buvo orientuojamos į bendruomeniškumo stiprinimą, vieningumą, draugiškumą. Buvo organizuojamas palinkėjimų, komplimentų mokyklos bendruomenės nariams paštas „Geras žodis augina sparnus“, visų klasių mokiniai savo rankomis kūrė ir gamino „Draugystės, vieningos bendruomenės paukščius“, kurie puošia mokyklos erdves nutupdyti ant palangių. Kovo 29 – tą dieną buvo organizuojamas masinis šokis su balionais mokyklos sporto salėje, kurio metu buvo švenčiamas mokyklos gimtadienio apjungiamasis renginys ir džiaugsmo būti kartu dalijimasis. Ačiū veiklas organizavusiai socialinei pedagogei Gražinai, paukščius mokiniams padėjusioms sukurti klasių vadovėms, organizavusiam masinį šoki mokytojui Rolandui ir muzikos mokytojų komandai.