Aktualijos Pasiekimai Renginiai

Respublikinis konkursas „Listen to write“

Trečių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame 3-ųjų klasių mokinių diktanto (anglų kalba) rašymo konkurse „Listen to write“. Mokiniai išbandė savo jėgas trijų lygių sudėtingumo diktantuose. Nepadarę klaidų mokiniai pelnė diplomus. Sveikiname anglų kalbos diktanto konkurso nugalėtojus. Lengvo lygio diktanto nugalėtojai – 3a: Augustas Undžys, Dovydas Pokonečna,  Eimantė Daugėlaitė, Joana Visakavičiūtė, Ieva Kazlauskaitė; 3c, Gerda Grubliauskaitė; 3d, Emilijus Sabataitis; 3f, Ermandas Gelgota. Pagrindinio lygio diktanto nugalėtojai – 3c: Meda Jonutytė, Urtė Antanavičiūtė, Majus Dabašinskas; 3d: Deividas Keraitis, Odrė Kulevičiūtė, Auksė Bilčiūtė; 3f: Elija Griciūtė, Danielis Vičis. Sudėtingo lygio diktanto nugalėtojas – iš 2e klasės Aistis Kisarauskas. Dėkojame anglų kalbos mokytojai Linai Juknevičienei, iniciavusiai dalyvavimą konkurse.

Konkurso akimirkos: https://sway.office.com/WHo6VXH1Bbs46CNJ