Aktualijos Kokybės krepšelis Pasiekimai

Respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija „Pokyčiai mokykloje, įtakojantys mokinių pasiekimų gerėjimą“

Konferenciją lapkričio 18 dieną organizavo „Gilijos“ pradinės mokyklos pedagogų darbo grupė. Pranešimus pristatė ir savo patirtimi dalinosi 13 mokyklos pedagogų ir kolegos iš Šilutės miesto ,,Žibų” pradinės mokyklos, Kauno miesto ,,Paparčio” pradinės mokyklos, Klaipėdos miesto ,,Pajūrio” progimnazijos, Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinės mokyklos. Kristina Rūta Dzeventlauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros metodininkė, „Kokybės krepšelio“ koordinatorė, pristatė pranešimą ,,Projekto „Kokybės krepšelis“ mokyklos pokyčių kelyje“, kuriame apžvelgė 2-jų metų projekto organizuotas veiklas. Edita Liutkuvienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, kalbėjo apie ,,Kokybės krepšelio“ projekto įtaką mokinių saviraiškos plėtotei“. Darbas vyko keturiose sekcijose, kurių moderatoriai konferencijos pabaigoje pristatė pasiūlymus ir išvadas, kurių pagrindu buvo parengta konferencijos rezoliucija. Ramunė Vaidilienė, Šilutės „Žibų” pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui: „dėkoju už vakar vykusią konferenciją. Labai patiko konferencijos organizavimas, moderavimas. Be galo įdomūs ir naudingi buvo pranešimai. Mes likome labai susižavėję, kaip naujoviškai dirba Jūsų mokyklos mokytojai. Dar kartą labai ačiū už suteiktą galimybę dalyvauti konferencijoje.“

RESPUBLIKINĖS PRADINIO UGDYMO MOKYTOJŲ KONFERENCIJOS ,,POKYČIAI MOKYKLOJE, ĮTAKOJANTYS MOKINIŲ PASIEKIMŲ GERĖJIMĄ” NUOSTATAI

KONFERENCIJOS REZOLIUCIJA