Regbio turnyras

Balandžio 30 d. Klaipėdoje, Žalgirio stadione vyko Lietuvos nekontaktinio regbio pirmenybių III turas. Dalyvavo  52 komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Plungės. Mokyklos komandą atstovavo 2a ir 2c klasių mokiniai: „Gilijos jūros arkliukai” – A.Vyturytė, E.Svetikas, K.Šleinius, D.Voznonytė, A.Tamašauskis;  „Gilijos delfinai” – M.Janušas, E.Bašlykovaitė, P.Aleksandravičiūtė, D.Kubilius, J.Jasas; „Gilijos karališkieji pingvinai” – N.D.Menani, V.Vendzelis, A.Jokubauskaitė, D.Domeikis, E.Rabinciuc. Komandas treniruoja „Kuršių” klubo treneris T.Binkis. Dėkojame visiems sirgaliams, mokinių tėveliams ir klasių mokytojoms Virgilijai Bambalienei bei Ievai Andriejauskienei už palaikymą ir pagalbą organizuojant varžybas.