Aktualijos Kokybės krepšelis

Projekto „Kokybės krepšelis” renginys ,,Muzika kitaip 2021″

Spalio 27 dieną  mokykloje vyko 2-4 klasių muzikos konkursas – olimpiada ,,Muzika kitaip 2021″.

2 – tų klasių grupėje:
Pirmą vietą laimėjo –  2b klasės mokinė ADRIJA VAITKEVIČIŪTĖ ir 2c klasės mokinė GODA DIMGAILAITĖ. II – ą vietą laimėjo 2d klasės mokinys RYTIS STONKUS.
3 – ių klasių grupėje:
Pirma  vieta įvertinta 3c klasės mokinė ŪLA JANUŠKAITĖ ir 3f  klasės mokinė GODA NEMIRO. II – ą vietą laimėjo 3e klasės mokinys EMILIS SERVA.
4 – tų klasių grupėje:
Pirmą vietą laimėjo 4a mokinė IEVA KAZLAUSKAITĖ. II – ą vietą –  4a klasės mokinė KOTRYNA KALKAUSKAITĖ. III – ą vietą laimėjo 4f klasės mokinys DANIELIS VIČIS.
Sveikiname nugalėtojus. Linkime jiems sėkmės Lietuvos muzikos olimpiadoje. Dėkojame muzikos mokytojoms Daivai Tiškuvienei, Neringai Jankūnienei, Dalei Ronkaitienei už renginio organizavimą ir pravedimą. Renginys įgyvendintas, vykdant projektą “Kokybės krepšelis”.