Aktualijos

Profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes 2023“

Mūsų mokykla šiais mokslo metais prisijungė prie nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos – Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2023“. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti mokinius su tėvelių, globėjų ar senelių profesine veikla, plėtoti profesijų pažinimo kompetencijas ir aktyvinti tėvelių bei mokyklos bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad keli tėveliai turėjo galimybę savo vaiko klasę pasikviesti į savo darbovietę, supažindinti su darbo vieta, profesijos specifika ir galimybe patiems vaikams patirti, ką dirba tėveliai.

Į savo darbovietes visus klasės mokinius pasikvietė 1c klasės mokinio Kajaus mama Živilė, 1c klasės klasės mokinės Elzės tėveliai, 4a klasės mokinės Aurėjos mama Goda. Mokiniai buvo supažindinti su siuvėjo, vadybininko, įmonės vadovo, pasienio pareigūno, baldininko darbu.

Taip pat džiaugiamės, kad tėvai atvyko į mokyklą ir vaikus mokyklos aplinkoje supažindino su savo specialybėmis: 1g klasės mokinio Marko mama su pasienio pareigūno, 1b klasės mokinio Loreno tėtis su laivo kapitono, 1b klasės mokinio Jokūbo mama finansų specialisto, 1b klasės mokinės Jonės mama su logistikos specialisto specialybėmis. Taip pat 1a klasės mokinio Danieliaus mama supažindino su medicinos slaugytojo, 1c klasės mokinės Lėjos mama veterinarijos gydytojo – inspektoriaus, 3a mokinio Kajaus mama su veterinaro specialybėmis.

Ačiū visiems mokinių tėveliams, dalyvavusiems profesinio veiklinimo ir pažinimo iniciatyvoje.

Pamokų / atostogų laikas

 

Projektai

Draugai

Archyvas

Kategorijos

Keisti teksto dydį