Personalinė paroda

Kovo 3 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale mokyklos pradinio ugdymo mokytoja Jurgita Urbonienė pristatė autorinę popieriaus raižinių parodą „Ramybė ir laukimas“. Būsima pedagogė augo Kintuose, o baigusi mokyklą išvyko studijuoti ir gyventi į Klaipėdą. Parodos dalyviams autorė papasakojo apie raižymo techniką, parodė, kokiu instrumentu naudodamasi kuria savo meną. Visiems kilo daug klausimų: kaip susidomėjo raižymu, kaip gimsta šie kūriniai, kiek laiko trunka sukurti raižinį, ar pati piešia, kuo skiriasi karpiniai nuo raižinių. Susirinkusieji džiaugėsi Jurgitos pomėgiu ir parodoje eksponuojamais raižiniais. Sveikiname pedagogę, didžiuojamės kūrybiniais Jurgitos darbais ir gebėjimu dalintis sukurtais meno darbais.