Lapkričio mėnesį mokytojos aktyviai dalinosi savo patirtimi grįžus iš programos Erasmus+ mobilumo mokymų „Mokymas ir mokymasis pasitelkiant meną“. Paskutinės savaitės buvo kūrybingos mokiniams, nes jie buvo aktyviai įtraukti į šių mokymų įkvėptas veiklas.
Mokiniai drauge su logopede Inga, tyrinėjo Venecijos kultūrą, istoriją ir tradicijas. Kūrybinių užsiėmimų metu mokiniai gilinosi į Venecijos karnavalo simbolius, aiškinosi kaukių ir vėduoklių istorinę bei kultūrinę reikšmę. Naudodami įvairias technikas ir medžiagas, jie gamino autentiškas venecijietiškas kaukes ir vėduokles.
Mokytoja Ligita kartu su socialine pedagoge Gražina 3a klasėje organizavo projektinę veiklą „Spalvoto miesto istorijos“. Jos metu mokiniai kūrė spalvingus namus, jungė juos į bendrą gatvę, skaičiavo, kokias spalvas dažniausiai rinkosi ir kūrė savo namų istorijas. Be to, mokiniai susipažino su garsiais spalvotais pasaulio miestais. Projekto rezultatas buvo pristatytas Klaipėdos miesto ir regiono konferencijoje „Žiniukų akademija“. Konferencijoje taip pat dalyvavo 3c klasės mokinė Elzė, kuri, vadovaujama anglų kalbos mokytojos Linos, pristatė pranešimą „Venice is a fish“.
Socialinės pedagogės Gražina ir Dovilė kartu su klasių vadovėmis organizavo kūrybines dirbtuves „Tolerancija vėjo malūnėliuose – galimybė laisvai kurti ir priimti kito savitumą“. Mokiniai kūrė savitus vėjo malūnėlius, išreikšdami savo kūrybos laisvę ir individualumą.
Šios veiklos ne tik stiprino mokinių kūrybiškumą, bet ir skatino pažinti skirtingas kultūras, mokytis tolerancijos bei stiprinti bendrystės jausmą. Mokyklos erdvėse eksponuojami darbai kviečia visą bendruomenę pasidžiaugti mokinių kūrybos rezultatais ir įkvėpimu, kurį suteikė šis projektas.