Mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 16 d. I-III klasių mokiniams mokyklos stadione vyko šventė „Tegul skrenda aitvarai“. Mokiniai dalinosi burbulų leidimo džiaugsmu, rengė fotosesijas, žaidė žaidimus, vaišinosi, linkėjo vienas kitam saugios vasaros. Klasėse aptarė mokslo metus, atkreipė dėmesį į individualiai tobulintinus pažangos siekius; mokiniams, baigusiems mokslo metus aukštesniuoju lygiu buvo įteikti direktorės padėkos raštai. IV klasių mokiniai dalyvavo išleistuvių šventėje „Atsisveikinam su tavim, Pradine“. Mokyklos kieme IV klasių mokytojai organizavo paskutinę pamoką. Po jos vyko bendra šventė dviem mokinių srautais. Mokyklos direktorė Renata Mikienė dėkojo mokiniams, mokytojams, mokinių tėveliams. Koncertinius numerius atliko III-IV klasių mokiniai. Šventė baigėsi fotosesija, linksmam personažui visus džiuginant spalvingais burbulais. Dėkojame  trečių klasių mokytojoms Daivai, Ligitai, Jurgitai, Virginijai, Solveigai, Virginijai, muzikos mokytojoms Daivai, Neringai, Dalei, šokio mokytojui Rolandui ir ypač 3c klasės mokinukams už svarų indėlį, organizuojant šventę.

« 2 3 »