Aktualijos Skelbimai

MOKINIŲ PRIĖMIMAS

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2022–2023 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.ltnuo 2022 m.:

1. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
  2. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 klases.
  3. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases (aktualu mokyklos 4 klasių mokiniams, registruojantis į kitų mokyklų 5 klases).

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

Laisvos vietos (https://svietimas.klaipeda.lt/laisvu-vietu-mokyklose-paieska/6)
PRIĖMIMO Į SAVIVALDYBĖS MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS
SPRENDIMAS DĖL APTARNAVIMO TERITORIJŲ SĄRAŠO

Būsimųjų pirmokėlių ir naujai atvykstančių mokinių tėvelių dėmesiui!

Atvykstant į mokyklą teikti prašymą nuo 2022 m. birželio 6 d. iki birželio 17 d. nepamirškite :

• vaiko tapatybę patvirtinančio dokumento (kopijos);
  • specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentų (jų kopijų) teisės aktų nustatyta tvarka.

_______________________________________________________________

Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys ir patekę į Klaipėdos miesto mokyklą papildomai pateikia dokumentus, įrodančius, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šių dokumentų reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyrių (Kvietinių g. 30, Gargždai) tel. +370 46 45 21 63.

Į visus Jums rūpimus klausimus apie „Gilijos“ pradinėje mokykloje vykdomas veiklas (neformaliojo švietimo būrelius, popamokinę veiklą, pailgintos dienos grupes, vykdomus projektus ir kt.) maloniai suteiksime informaciją šiais telefonais: 846 300172; 846 346005; 846 213440.

Su mokyklos veiklomis, erdvėmis, teikiamomis paslaugomis galite susipažinti čia

Pamokų / atostogų laikas

Draugai