Aktualijos Pasiekimai Renginiai

Miesto anglų kalbos konkursas

Balandžio 24 d. mokykloje vyko Klaipėdos miesto antrų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „I know English 2023“. Konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos Monika Kazenkova ir Lina Juknevičienė. Į renginį atvyko 16 mokinių iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų. Mokiniai atliko paruoštas skaitmenines užduotis. Martyno Mažvydo progimnazijos mokinys Joris K. laimėjo I vietą. Mokinį paruošė mokytoja Dalija K. Gedminų progimnazijos mokinė Greta R. laimėjo II vietą. Mokinę paruošė mokytoja Vita U. O III vietą dalinosi „Varpelio“ mokyklos-darželio anglų k. mokytojos Sandros Ž. paruoštas mokinys Laurynas S. ir „Gilijos“ pradinės mokyklos anglų k. mokytojos Linos J. paruošta mokinė Emilija V. Sveikiname konkurso nugalėtojus. Dėkojame mokyklos anglų kalbos mokytojoms už šauniai organizuotą konkursą ir mokytojai ekspertei Linai už labai gerą mokinės Emilijos paruošimą.