Lietuvos moksleivių žaidynių rezultatai

Birželio 18 d. mokyklos atstovai (mokytojai ir mokiniai) dalyvavo Kaune organizuotame renginyje „Olimpinė diena 2022“:  „Lietuvos moksleivių žaidynių“ apdovanojimuose. Visus mokslo metus mokykloje buvo organizuojami įvairūs judumą skatinantys renginiai, varžybos, konkursai, kuriuose dalyvavo didžioji dauguma mokyklos mokinių. Mokykla tarp pradinių klasių ir darželių užėmė I-ą vietą Lietuvoje. Taip pat gauta taurė už daugiausia bendruomenės narių įtraukusią mokyklą. Mokyklos komanda gavo didžiulę taurę, o vaikai buvo apdovanoti asmeniniais medaliais. Dalyvavimas šiame renginyje,  tai nuostabi patirtis vaikams ir mokytojoms. Dėkojame sporto būrelio vadovėms Daivai Lukauskienei, Ritai Domarkienei ir kitiems pedagogams, prisidėjusiems prie renginių organizavimo.