Kultūros paso (KP) edukacija

Puodelis – vienas svarbiausių indų namuose. 4a, 4c, 1c, 2f  klasių mokiniai dalyvavo KP kūrybinėje edukacinėje veikloje ,,Mano raštuotasis puodelis“, kuri vyko birželio 7 d. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kaip jis gaminamas, kaip dekoruojamas. O svarbiausia – patys turėjo galimybę marginti. Ant puodelių vyrauja ir berniukams,  ir mergaitėms skirtos temos. Piešinukai pasižymi spalvingumu, kurie suteikia dar daugiau žavesio. Puodeliai, puošti mokinių rankomis, tampa nestandartiniai. Gaminti sau, artimiesiems ir draugams. Juos galima padovanoti arba pasidėti kaip interjero dekoro detalę. Paprastai vaikams patinka ką nors kurti savo rankomis, o jeigu rezultatas ne tik gražus, bet ir naudingas – malonumo patiriame dvigubai daugiau!