Aktualijos Renginiai

Konkursas „Po šimts pypkių, seneli!“

Mokyklos bibliotekininkė Jūratė iniciavo dalyvavimą nuotaikingame senelio Bernardo komiksų konkurse „Po šimts pypkių, seneli!“, į kurį įsitraukė 22 smalsūs ir kūrybingi 1-4 klasių mokiniai. Į konkursą atkeliavo daugiau nei 500 komiksų – tai įspūdingas jaunųjų kūrėjų aktyvumo ir išradingumo įrodymas. Mokiniai rinkosi iš keturių pateiktų komiksų ir, pasitelkę vaizduotę, kūrė savitas, netikėtas ir itin smagias istorijas. Jie originaliai plėtojo siužetus, kūrybiškai juos užbaigė, o darbuose netrūko fantazijos, humoro ir pačių netikėčiausių posūkių. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už jų fantaziją, juoką ir norą kurti. Visiems konkurso dalyviams įteikti senelio Bernardo padėkos raštai. Bibliotekininkė Jūratė kviečia visus skaityti Metų knygos rinkimuose nominuotas knygas, tarp jų – ir rašytojos Aušrinės Tilindės kūrinį „Po šimts pypkių, seneli!“. Linkime gražaus, prasmingo ir įkvepiančio laiko su knyga.

Akcija „Saugiausia klasė/grupė“

Pamokų laikas

2025-2026 m.m. atostogų laikas

Projektai

Draugai

Archyvas

Kategorijos