Konkursas „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“

2d  klasės  mokiniai dalyvavo tarptautiniame 1-4 klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse  „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“. Konkurso tikslas  –  skatinti aiškiai, raiškiai skaityti lietuvišką poeziją, bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio šalių lietuvių bendruomenėmis, puoselėjančiomis lietuvių tautos tradicijas ir vertybes, ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, ugdyti socialines ir moralines nuostatas, mokyti elgesio normų, turtinti kalbą, kūrybiškumą ir saviraišką. Pradinukai skaitė lietuvių poetų eilėraščius, išsirinko labiausiai patikusį. Jo ištrauką nurašė dailyraščiu ir gražiai iliustravo. Sveikiname konkurso laureatu tapusį 2d klasės mokinį Eimantą. Ačiū klasės vadovei Jūratei, paskatinusiai mokinius dalyvauti tarptautiniame konkurse.