Klaipėdos stadione užfiksuotas rekordas – net pusšimtis regbio komandų

Klaipėdos centriniame stadione vyko Lietuvos vaikų nekontaktinio regbio festivalis, kuriame dalyvavo rekordinis jaunųjų regbininkų skaičius: net pusšimtis komandų iš Kauno, Klaipėdos, Plungės, Vilniaus, Šiaulių bei Panevėžio. Komandos buvo sudarytos iš klubų sportininkų bei miesto mokyklų moksleivių ir darželių auklėtinių. „Tai rekordinis skaičius, kuriuo mūsų klubas tikrai gali didžiuotis… Lepino geras oras, gera nuotaika ir daug vaikų šypsenų. Išties patyrėme daug gerų emocijų “, – VE.lt pasidžiaugė „Klaipėdos Kovo” pirmininkas ir aktyvus šios sporto šakos treneris Donatas Streckis. Jis pažymėjo, kad „Gilijos“ pradinės mokyklos atstovai šiemet dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Į sportines veiklas buvo įtraukti ir mažųjų regbininkų mamytės bei tėčiai: jie išbandė jėgas regbio varžybose.