Iniciatyva „Pasitikime sugrįžtančius paukštelius“

Kovo 15 d. laimingi ir patenkinti IV pailgintos dienos grupės mokiniai mokyklos teritorijoje kėlė savo inkilus. Sutarta, kad visi diena iš dienos stebės medžius su inkilais ir lauks apsigyvenančių paukščių. Ilgai laukti nereikėjo, kol vaikai liejo emocijas ir dūko žaidimų aikštelėje, pastebėtas smilginis strazdas ir ne vienas. Tupinėjo ant žemės ir dairėsi į medžius. Vieną pavyko užfiksuoti ir galima surasti nuotraukoje. Ir zylės jau taikosi į mažesnius inkilėlius. Dėkojame grupės  mokiniams, kurie atnešė inkilėlius (1a klasės Ignas ir Leila, 1b klasės Jonė ir Ignas, 2a klasės mokiniai Gabija ir Aistė) ir auklėtojai Ingridai už puikią iniciatyvą, pažintinės kompetencijos ir meilės supančiai aplinkai  ugdymą.