Bendradarbiavimas

2021 m. spalio 20 dieną Klaipėdos „Gilijos“ pradinėje mokykloje vyko projektinės veiklos renginys – ,,Rūpinamės gamta ir savo sveikata“. Renginį organizavo Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė ir Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos mokytoja metodininkė Ligita Ogintienė. Renginio uždavinys – kūrybiškai panaudojant antrines žaliavas, sportuojant, dirbant komandose ir porose pakartoti lietuvių kalbos abėcėlę, žodžių rašybą, sakinių sudarymo struktūrą. Mokiniai renginio metu suprato, kad užduotims sukurti buvo panaudotos antrinės žaliavos, kad jas ne tik mokykloje, bet ir kiekvienoje šeimoje galima prikelti ,,antram gyvenimui”, kūrybiškai dar kartą panaudoti, tokiu būdu prisidėti prie taršos mažinimo, gamtos ir gyvūnų išsaugojimo, kad svarbu rūpintis ne tik savo, bet ir kitų sveikata.