Aktualijos Kokybės krepšelis

Bendra 2-jų mokyklų nuotolinė pamoka

Gauti laišką, tai tarsi būti apkabintam sau artimo žmogaus, bet gauti laišką šventiniu laikotarpiu yra dvigubai smagiau. Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos 4c klasės mokiniai ir jų anglų kalbos mokytoja Eglė Kačerauskytė, kartu su Klaipėdos Vitės progimnazijos 4b klasės mokiniais gruodžio mėnesį dalyvavo trumpalaikiame, tarpmokykliniame anglų kalbos projekte „Christmas penfriends”. Šio projekto metu, bendroje nuotolinėje pamokoje mokiniai naudojosi skaitmenine platforma „LearnLab”, kuri yra pagrįsta dirbtiniu intelektu. Mokiniai susipažino su laiško rašymo taisyklėmis ir rašė trumpus laiškus nepažįstamam draugui. Džiaugiamės, kad mokiniams ši veikla patiko! Pirmieji susirašinėjimo laiškai iš kalėdiniais paštininkais pavirtusių anglų kalbos mokytojų, mokinius pasiekė paskutinę dieną prieš pat žiemos atostogų pradžią!