Balandžio 1-oji

Gamtoje lėtai bundantis pavasaris pažadina Velykų laukimą. Svarbiausias Velykų atributas – kiaušiniai, simbolizuojantys vaisingumą ir atsinaujinimą, gamtos prisikėlimą.4c klasės mokiniai per dailės-technologijų pamokas iš popieriaus ir smulkių detalių gamino gražius, nuotaikingus margučius. Kiekvienas  stebino naujais, unikaliais dekoravimo atradimais. Kiekvienas užbūrė sudėtingomis raštų kompozicijomis, sodriomis spalvomis ir netikėtais puošimo elementais. Mokytoja Rima kviečia pasidžiaugti mokinių margučiais, kurie virto tikrais meno kūriniais. O 3c klasės mokiniai gilino žinias, domėjosi Velykų tradicijomis, užrašė palinkėjimą ant velykaičio,  dalyvavo ,,margučių mūšyje” ir laimėjo 10 velykaičių. Klasės bendruomenė su mokytoja Virginija yra dėkingi Etnokultūros centrui už liaudišką muziką, naujo ritmo pojūtį, įdomių filmų fragmentus.