Gegužės 5 dieną mūsų mokykloje vyko Klaipėdos miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „I Know English 2026“ / „Aš moku anglų kalbą 2026“. Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Lina, bendradarbiaudama su Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru bei pradinio ugdymo anglų kalbos mokytojų metodiniu būreliu. Konkurso metu mokiniai atliko įvairias skaitmenines užduotis, kurios pareikalavo ne tik anglų kalbos žinių, bet ir loginio mąstymo, atidumo bei susikaupimo. Susumavus rezultatus paaiškėjo šių metų nugalėtojai:
I vieta – Gilė, Klaipėdos „Saulutės“ mokykla-darželis;
II vieta – Augustė, Klaipėdos Vydūno gimnazija;
III vieta – Kaja, Klaipėdos Verdenės progimnazija ir Danielius, Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla.
Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname mūsų mokyklos mokinį Danielių iš 2d klasės. Dėkojame anglų kalbos mokytojoms Jovitai ir Monikai, socialinėms pedagogėms Gražinai ir Dovilei bei bibliotekininkei Jūratei už pagalbą organizuojant renginį.












