Aktyviausi pirmo pusmečio skaitytojai

Baigėsi I-asis mokslo metų pusmetis. Išrinkti aktyviausi mokyklos bibliotekos skaitytojai ir klasės. Aktyviausiai mokyklos bibliotekoje skaitė šie mokiniai: 4e klasės mokinė Adrijana, 3c klasės mokinė Estėja, 3e klasės mokinė Goda, 2e klasės mokinys Karolis, 2d klasės mokinys Ąžuolas. Sveikiname mokinukus, mylinčius knygas. Daugiausiai knygų per pirmą pusmetį perskaitė šių klasių mokiniai: 2b (klasės mokytoja Solveiga), 2f (klasės mokytoja Daiva), 2e (klasės mokytoja Jurgita) 3c (klasės mokytoja Gitana), 3e (klasės mokytoja Regina), 4a (klasės mokytoja Virgilija). Ačiū mokytojoms už mokinių aktyvinimą skaityme. Aktyviausiems skaitytojams ir klasėms įteikti padėkos raštai. Kviečiame ir kitas klases aktyvinti skaitymo veiklas klasėse.