Aktyviausi mokyklos bibliotekos skaitytojai ir klasės

II pusmetyje aktyviausiai mokyklos bibliotekoje skaitė šie mokiniai: 1a klasės mokinė Liucina, 1b klasės mokinys Dominykas, 1c klasės mokiniai Justas ir Emilija, 1d klasės mokinė Beata, 2c klasės mokinė Lėja, 2b klasės mokinė Margarita, 3c klasės mokinės Estėja ir Emilija, 3d klasės mokinė Gabija, 4b klasės mokinė Barbora, 4e klasės mokinė Adrijana. Daugiausiai knygų perskaitė šios klasės: 1c, 1b (klasių vadovės Vestina ir Dalia); 2e, 2f, 2g (klasių vadovės Jurgita, Daiva, Sandra); 3c, 3d, 3e (klasių vadovės Gitana, Karina, Regina); 4a, 4b ir 4e (klasių vadovės Virgilija, Jolanta ir Irena). Aktyviausiems skaitytojams ir aktyviausioms klasėms įteikti padėkos raštai ir rašytojų Rebekos Unos knyga „Aš pakeisiu pasaulį“ ir Evelinos Daciūtės knygos skirtukas. Ačiū skaitytojams, juos aktyvinantiems klasių vadovams ir bibliotekos vedėjai Jūratei.

Pamokų / atostogų laikas

Draugai