Akcija SOLIDARUMO bėgimas

2022-09-23 jungiamės prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus” organizuojamos akcijos – SOLIDARUMO bėgimo! Esame pasiruošę bėgti su tikslu padėti tiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Bėgti ir parodyti sau ir kitiems, kad tam, kad padarytum gerą darbą, užtenka tik noro ir miklių kojų. Bėgam drauge!
Dalyvių finansinė parama padeda organizacijai “Gelbėkit vaikus” teikti nenutrūkstamą pagalbą vaikams, augantiems iššūkių patiriančiose šeimose. Šiais metais ji vertingesnė, nei bet kada…Galintys ją skirti, prašome įmesti iki rugsėjo 30 d. į dėžutę, esančią A įėjimo skelbimų lentoje prie budinčios posto.
Organizacija „Gelbėkit vaikus“ – įkurta 1991 m. Ji yra motininės organizacijos „Save the Children“, vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė. Tai nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija. Šiais metais vyksta 9-asis bėgimas.
Visų klasių mokiniai, apsirengę sportine apranga, pasipuošę simboliniais lipdukais, lydimi savo klasių vadovų bėga pasirinktą atstumą:
1 klasių mokiniai – per 4 pamoką. Trasa: mokyklos kiemas, pasirinktas ratų skaičius apie mokyklą, mokyklos kiemas;
2-4 klasių mokiniai – per 5 pamoką. Trasa: mokyklos kiemas, „Viesulo” sporto mokyklos stadionas, mokyklos kiemas.