Abėcėlės šventė

Gegužės 3 dieną pirmų klasių mokiniams organizuota Abėcėlės šventė. Renginį sumaniai ir išradingai vedė Zuikis ir Zuikutė (1a klasės mokiniai Kipras Komskis ir Lėja Maciulevičiūtė). Šventės dalyviai deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo ir žaidė įvairius žaidimus. Pirmokai jautėsi puikiai, nes jau yra išmokę ir pažįsta visas raides, gerai skaito, moka elgtis kultūringai ir mandagiai, gerbia mokytojus ir vieni kitus. Šventę pirmokai baigė visų sutartina daina apie abėcėlę. Po renginio pirmokėlių laukė siurprizas – saldi dovana. Dėkojame šventę organizavusiai 1a klasės mokytojai Audrutei Aidukaitei ir pagalbininkams: pirmų klasių vadovams –  Evelinai, Gitanai, Karinai, Ramintai; muzikos mokytojoms – Neringai, Dalei ir šokio mokytojui Rolandui.