3-jų mokyklų varžybos „Gilijos“ pradinėje mokykloje

Vasario 9 dieną mokyklos sporto salėje vyko draugiškos nekontaktinio regbio varžybos tarp „Gilijos“ pradinės, Sendvario progimnazijos bei Licėjaus mokyklų pradinių klasių mokinių. Varžybose dalyvavo penkios komandos (trys iš „Gilijos“ ir po vieną iš kitų mokyklų). Mokyklos komandose žaidė 2a (mokytoja Ligita) ir 2f (mokytoja Daiva) klasių mokiniai – Ema, Danielius, Andrius, Elija, Jokūbas, Donatas, Jokūbas, Patrikas, Evelina, Amelija, Gvidas, Liepa, Artemij, Arminas, Ajus. Visoms komandoms įteiktos mokyklos direktorės Lauros padėkos. Nugalėjo – draugystė. Komandas treniruoja „Kuršių“ klubo treneriai Tomas ir Kajus. Dėkojame mokyklos mokytojai Virgilijai už varžybų organizavimą, mokinių tėveliams – už moralinį palaikymą.