Balandžio 30 dieną 4c klasės mokiniai, dalyvavo netradicinėje pamokoje „Kuriu paslaptį”. Mokiniai savo paslapčių dėžutėms naudojo smėlį, žvyrą bei įvairias kitas priemones. Vaikai kūrė savitas kompozicijas ir „slėpė” jose savo paslaptis, idėjas ar istorijas. Veikla skatino vaizduotę, kūrybiškumą, kruopštumą bei bendradarbiavimą. Tai buvo kūrybiška ir patyriminė pamoka, kur vaikai galėjo džiaugtis eksperimentuodami su skirtingomis medžiagomis ir pristatyti savo darbus klasės draugams. Ačiū mokyklos spec. pedagogei-logopedei Audronei Lazdauskienei ir socialinei pedagogei Gražinai Domarkienei už kūrybiškumo kompetencijos ugdymą.
Netradicinė pamoka „Kuriu paslaptį“
Prieš 1 mėn.
22 Peržiuros
Kitos naujienos
Svarbi informacija
Akcija „Saugiausia klasė/grupė“
Pamokų laikas












