Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai prisijungė prie Lietuvos leidėjų ir Lietuvos spaustuvių asociacijos organizuojamos skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito“. Gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – viena pamoka buvo skirta skaitymui savo malonumui. Šios akcijos metu mokiniai prisiminė, kad 1904 metais Lietuvoje buvo panaikintas lietuviškos spaudos draudimas, sugrąžinta teisė laisvai skaityti, rašyti ir skleisti lietuvišką žodį. Mokiniai ir mokytojai skaitė įvairiose mokyklos erdvėse: klasėse, bibliotekoje, mokyklos kieme, poilsio zonose ir net baseine. Kiekvienas galėjo stabtelėti kasdienio skubėjimo ritme, atsiversti mėgstamą knygą ir pasinerti į skaitymo pasaulį. Ši akcija priminė, kokią svarbią vietą literatūra užima mūsų gyvenime – ji ugdo vaizduotę, praturtina kalbą, stiprina kultūrinį sąmoningumą ir bendrystę. Didžiuokimės galėdami kalbėti ir skaityti turtinga lietuvių kalba.
Akcija „Lietuva skaito“
Prieš 1 mėn.
25 Peržiuros
Kitos naujienos
Svarbi informacija
Akcija „Saugiausia klasė/grupė“
Pamokų laikas












