Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Kovo 10 d.

Šiandien mokyklos veikloje nemažai dėmesio skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kurią Lietuva minės kovo 11 d. Organizuota viktorina-minėjimas , kuriame dalyvavo visos 6 trečiosios klasės. Jo metu giedotas Lietuvos himnas, vyko diskusija apie Lietuvos valstybingumą, žaismingais metodais atsakinėta į viktorinos klausimus apie Lietuvą, mokiniai deklamavo jai skirtus eilėraščius. Vėliau mokyklos bendruomenė su lietuviška atributika rinkosi mokyklos kieme. Susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Renata Mikienė. Giedotas Lietuvos himnas. Tėvynę Lietuvą visi pasveikino su 30-tuoju gimtadieniu, paskirdami šokį pagal M.Mikutavičiaus dainą. Dėkojame visiems už gražius Kovo 11 renginius.