Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

100-tadienio šventė

Vasario 27 d. ketvirtokai dalyvaudami Ugdymo dienoje, scenoje demonstravo savo meninius gebėjimus ir šventė „Linksmąjį šimtadienį“. Kiekviena klasė pristatė po nuotaikingą pasirodymą. Vėliau visi ketvirtokai šėlo diskotekoje. O kad šventė būtų dar įsimintinesnė – dalyvavo Edukacinėje veikloje „Atrask dinozaurą“. Mokiniai tapo paleontologais, tyrinėjo, ieškojo dinozaurų skeletų... Diena prabėgo, kaip sakė patys vaikai, labai įspūdingai, buvo linksma, įdomi, pilna šaunių emocijų. Dėkojame muzikos mokytojoms ir šokio mokytojui Rolandui už prasmingai organizuotą šventę ir pagalbą 4 klasių vadovams.